Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted megéri érzelmes...

Szerinted megéri érzelmes srácnak lenni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. De nagyon nehéz ezen változtatni és mivel úgy állok hozzá, hogy ez szellemileg engem épít, így a megszabadulni akarás sem egyértelmű. Akiben megbízol, később pont ezen a ponton fog beléd marni, ami egy hatalmas támadási felület. Persze nem siránkozni akarok, nem az a kérdés... csak hogy szerintetek megéri-e? 20/f

2013. okt. 21. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon megéri.
2013. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri.Csak soká kell keresni a hozzád való párt ,aki majd örül ,hogy végre talál egy érzelmest a sok bunkó közt és remélhetőleg megbecsül hosszú távon.
2013. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy miért? Még fiatal vagyok, tudom, de mostanában annyiszor omlottam össze, a későbbi problémák, amik még várnak rám, ki tudja mennyire készítenek ki.
2013. okt. 21. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmuen NEM..!

Én ut álom hogy vannak érzéseim.

Minden hu lyeséget a szívemre veszek.

Egy kiba szott beszólás el tudja venni az egész élettöl a kedvem.

A mély depresszióról nem is beszélve. Körzövel vag dosom magam hogy enyhítsem a lelki fájdalmaimat.

Az egyetlen 'elönye' az hogy kib aszott jó rap számokat tudok írni..


16/F

2013. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Természetesen sosem vertem nagydobra, jóformán egyetlen ember tudja az egész bolygón. Kezeld helyén, és keresd az arra méltó lányt anélkül, hogy futtatnád magad, milyen frankó kövér lelked van, micsoda érték vagy te itt egyedül, stb. Majd ráébred. Aztán megtartjátok egymást! :) 33/F
2013. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!