Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » De azért milyen jó az angol...

De azért milyen jó az angol anyanyelvűeknek hogy nincs gond a tegeződésből és magázódásból?

Figyelt kérdés

én nagyon sokszor érzem magam emiatt kellemetlenül

szóval ha nem tudom eldönteni mennyi idős lehet, most akkor mit kéne mondani, akkor inkább nem köszönök...

Ti hogy szoktátok?

Azt is tudom, hogy túl nagy gondod csinálok ebből is....


2013. okt. 23. 10:38
 1/4 anonim válasza:
Én is szoktam e miatt kellemetlenül érezni magam, azt mondom h jó napot, de lehet ahhoz még fiatal, azt mondom h hello lehet megsértődik h mit hellozok neki :D és hülyén is érzem magam h ezért problémázok ha meg nem köszön az ember akkor meg bunkó parasztnak nézik
2013. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször is MINDENKINEK lehet napszak szerint köszönni,ugy garantáltan nem tudsz rosszul köszönni.


Mellesleg az angol nyelvben ugyan tegezés/magázás nincs, de rengeteg olyan apróság, amire oda kell figyelni, hogy a megfelelö helyzet szerint szólitsd meg a másikat.

2013. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv!
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aztán bejön az ajtón egy totál uniszex kinézetű valaki, és döntsed el, hogy he vagy she.


Ők meg ezzel szívnak.

2013. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!