Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok. Ha egy srác nem veszi...

Csajok. Ha egy srác nem veszi a lapot, miért kell utána bunkó módon viselkedni vele?

Figyelt kérdés

Például azért nem veszi, mert van barátnője, vagy bejön általában a csajoknak, vagy éppenséggel fáradt.

Ha meg nem rajongja körbe azt a lányt, aki kiszemelte, Isten irgalmazz neki. Keresztbe lesz téve neki mindenhol.


Vagyis a történet: rendszeresen járok egy postára, eleinte még kedves, jófej volt a csaj a pultnál, én meg sokat járok oda, ma meg már szinte nem is akart kiszolgálni. Flegma volt, nem akarta adni azt, amiről láttam, hogy ott van mögötte, egyszóval bunkó volt.

Nekem meg fontos a munkám miatt, már azon gondolkodom, hogy szólok a postavezetőnek.



2013. okt. 24. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy bizonyos kor után már illik venni a lapot (férfinak lenni!) és nem pedig megjátszani a hü..egyereket.
2013. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha, akkor az elméleted szerint, minden nővel össze kellene jönni, aki már vigyorog, mint a vadalma?

Azért, mert nem akarok tőle semmit, nem hinném, hogy nem lennék férfi...

Bár ezen elmélet szerint inkább vagyok akkor h..lyegyerek, mint egy olcsó ri..nc. Gondolom rád az utóbbi jellemző...

2013. okt. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!