Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezte már valaki ezt? Mit...

Érezte már valaki ezt? Mit csináljak ilyenkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
olyan gondom van h ha valami rossz történik akkor egybôl elhagy az összes akarateröm,szarok mindenre, és úgy érzem h semmire se vagyok képes. de van amikor 1kis jó történik és fellelkesedem olyankor meg aztérzem bármit megtudok csinálni....utána megint történik egy rossz dolog és kezdődik előlről minden. nem tudom mit csináljak... már gondolgoztam azon is h ha öngyilkos lennék akkor nem lennének ilyen problémáim. de nem akarok meghalni mert vannak akik szeretnek és sokat tesznek értem....nem akarok fájdalmat okozni nekik... segítsetek lécí

2013. okt. 24. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy mennyi jó dolog történt ma veled... pl nem kiabált veled senki, nem vesztetted el az egyik barátod, vagy rögtön zöldet kaptál a zebránál, pont megtaláltad azt amit keresel... és minden kis apróságnak örülj. Hallgass vidám znéket (csak olyat ami tetszik)... ha valami apró rossz történik.. pl a kenyér a lekváros felével esik le a földdre, vagy ilyesmi, kkor is gondolj arra, hogy mennyi mindenért lehetsz hálás, mi eddig veled történt. Próbálj kicsit pozitívabban gondolkodni :))
2013. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Hangulati anomáliák. Egyszer fent,egyszer lent.


Meg kell tanulnod, hogyan kezeld.

Ezt nem teheti meg helyetted más!


Te vagy Te és minden a Te döntésed.

Ha azt gondolod semmire nem vagy jó úgy is lesz,

ha azt gondolod azért se hagyom magam, akkor úgy is lesz.


Az akarat, erő és fejleszthető. :)

2013. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!