Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy bármilyen...

Mért van az, hogy bármilyen kis apró szívességet kértek az emberek tojnak a fejemre? Mért nem működik már az oda vissza adok-kapok rendszer?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

ez mindig így szokott lenni

kérni azt nagyon szépen tudnak, azzal nincs baj

adni már annyira nem szeretnek

ilyen az ember, kissé önző

2013. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy még barátságot se tudok kialakitani, csak érdekbarátságot..és a szivességet is akkor teljesitik, ha valami érdekük fűzödik hozzá..
2013. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szomorú, hogy ilyen világban élünk egyre inkább. Szerintem egyre jobban hiányzik a metafizikus kapcsolat, érintkezés más emberekkel: közénk állnak a mobiltelefonok és az internet, ezekből mindkettő egyre spionabb is.

Mindezek ellenére azért igyekszek megtartani emberi mivoltomat és bizony megjegyzik, ha segítőkész vagyok és jó érzés az embereknek, ez nekem is jól esik.

2013. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!