Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szokott eszetekbe jutni,...

Mi szokott eszetekbe jutni, mikor feltekintetek a csillagokra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Milyen jó pisilni.
2013. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vajon más közelebbi országokból is ugyanazt látják, mint én?
2013. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy milyen kicsi vagyok én az univerzumhoz(világhoz) képest,hogy nem érek semmit,az is,hogy milyen szép,és az is,hogy elvágyódom valami klassz helyre,és a gyerekkorom,és valami mágikus-misztikus,de szorongó érzés is,van,hogy sírok is.Röviden,tömören ennyi.:)
2013. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit keresek én ezen a bolygón?!

Olyan sok klasszabb hely van...

2013. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es: Mondj pár példát :)
2013. okt. 26. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iszonyatosan messze vannak,mennyi lehetőség,talán amelyiket nézem akörül is lakható bolygó kering,és milyen lélegzetelállítóan csodálatos ez a világ
2013. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Mondanék én példákat, de sajnos a nagy részük még nincs elnevezve ill. felfedezve. De több milliárd Föld-szerű bolygó van. Gondolj bele, vannak óceáni világok, Szuperföldek, vagy olyan, ahol feltekintve az égre 2 hold van. Aztán a nagy számok törvénye alapján biztos van jó néhány olyan is, amin értelmes élet van. És ezek között biztos hogy van sok olyan, melyeken jobban illetve igazságosabban mennek a dolgok, mint errefelé... Sőt, lehet hogy pár ilyenről kiindulva be tudnád utazni a többit, mert ott hosszabb az élet és fejlettebb a technika, az lenne ám az igazi "világlátás" :)

2013. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekkorom, amikor elképzeltem, hogy azok a helyes kis fénypöttyök közelebbről tűzgolyók :D Ezt nagyon érdekesnek tartottam. Az is eszembe jut, hogy mennyire szeretnék látni egy biztonságos távolságban levő, de azért roppant látványos szupernóvát vagy csak nóvát :D Az a sok alkalom, amikor felnéztem a csillagos égre... Osztálykirándulás meditációval, gyaloglás az éjszakában... Nosztalgikus és roppant hangulatos nekem a csillagos ég.

De néha csak leköt a szépsége és nem gondolok az összes fentire...

2013. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen szép. Mindig eszembe jut róla az életem, de el is terelem róla a figyelmemet, mert kár lenne elrontani vele a látványt. Mégis, olyankor jó érzés tölt el, mert jó dolgokra emlékeztet, és persze nagyon szép :) Most, hogy elképzeltem, máris jobb kedvem lett, pedig nagyon le voltam törve.
2013. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
onnan jöttem, de mi a fenét keresek én itt??
2013. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!