Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg tud változni...

Szerintetek meg tud változni egy ember teljesen? Én hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék, de nem tudom hogy fogjak hozzá. Látom a többi lányt az utcán, keskeny arcuk van és jó alkatuk. Az én fejem ovális és kicsit széles, emiatt mindenki 8 évvel alátippel az igazi életkoromnak. Azt mondják mindig hogy örülni fogok neki idős koromban, de most nem örülök neki.

Szóval nem vagyok szép arcra, mert gyerekes a képem, az alkatom pedig eléggé átlagos.

Mit kezdhetnék magammal? Néha eldöntöm hogy megváltozok, veszek csini ruhákat meg sminkeket aztán belenézek a tükörbe és látom hogy reménytelen vagyok :S Évekkel ezelőtt még szerettem foglalkozni magammal de már elment tőle a kitartásom, mert nem érek el vele semmit (fiúk) szóval szépség és önbizalom híján vagyok eléggé :(

Mit tegyek? Nem szeretném még "eltemetni" magam, 24 évesen, de úgy érzem hogy nem rúghatok labdába a velem egykorú csajok mellett :( Néha megjön a kedvem a mozgáshoz, de annyira reménytelennek látom magam hogy inkább hagyom a fenébe az egészet. Fogalmam sincs hogy hogyan csinálhatnám végig az egészet.

De szeretnék szépen kinézni és szerelmet is. Van tippetek hogy hogyan érhetném ezt el?

üdv: egy szomorú lány


2013. okt. 27. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Külsőre, vagy belsőre gondolsz? Nem vagy valami konkrét. Külsőleg meg lehet változni teljesen, de belsőre nem. Persze energiát kell befektetni, kemény munka, csak úgy nem megy.
2013. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dardannel válasza:

Üdv !


Először is nem szomorkodni hanem cselekedni kell, ez fog kísérni egész utadon, a szokásaidat abba kell hagynod és komolyan elhatározni hogy mit szeretnél elérni.

Ne azonnal akard. Kis célokat tűzzél ki, és fokozatosan eljutsz a megvalósításig. Ismerj meg más embereket, járj szórakozóhelyekre :) Ha szomorú vagy nem fog változni semmi mert ugyanúgy elhiszed hogy így is marad :) Hidd hogy menni fog :)


Ui: Addig ne nézz a tükörbe csak míg készen állsz rá :)


Üdv : Dardanell (fiú)

2013. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok,mint te,fiatal kis szarosnak néznek többen!Írj,ha akarsz,eldumálhatunk 24l
2013. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menni fog az, hidd el! Én egy év alatt teljes átalakuláson mentem keresztül külsőleg, pár év alatt belsőleg is sokat javultam, bár ez persze sokkal nehezebb lépés. Teljesen máshogy viszonyulnak hozzám az emberek és rengeteg pozitív visszajelzést kapok. Ne add fel, keress motivációt, én is reménytelennek éreztem magam és mégis sikerült, hajrá!:)
2013. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.-nek: Külsőleg is, belsőleg is. Belsőleg a kitartásomat szeretném fejleszteni hogy ne adjam fel azt amit önmagamért szeretnék tenni. És ha ebben elérnék legalább kisebb sikereket, azzal fejleszthetném az önbizalmamat. Ez olyan körforgás szerű :)

2.: Köszönöm, igyekszem :) A tükör leszerelésén én is gondolkoztam, de reggel mindig bele kell néznem :)

4-es: Hogyan csináltad végig azt az egy évet? Neked is kisebb céljaid voltak? Honnan indultál?


Amúgy az az ironikus hogy a környezetemben mindenkinek sikerült egy kicsit jobbá tennem az életét vagy a helyes irányba terelni (elég szociális típus vagyok) csak a sajátomét nem (egyenlőre)...

2013. okt. 27. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Huu hát én 15-16 évesen kezdtem neki, ha érdekel írj üzit és leírom részletesebben, hogy én mit tettem és bennem mi zajlott le. egyébként ha szociális típus vagy az már egy alap előny.:) #4-es voltam
2013. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egy jó ötleta tükör eltűntetése,sőtt szoknod kell a külsődöt,meg kell vele barátkozni.Gyakran nézve magad,lesznek ötleteid mit változtass magadon.Mert másokon is észreveszed mi nem előnyös neki,ugyan igy-a tükör segítségével-magad is korigálhatod.Én -hapsi-saját magam is így fejlődtem.Ezt a folyamatot KITARTÓAN kell végig vinni.Ezt az átalakítást senki nem csinálhatja meg helyetted!Az ápolt,csinos embereknek is sok energiájukba kerül a jó külső.
2013. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 David82 ***** válasza:

Én férfi vagyok, és tudom, hogy férfiaknál nem a külső a legfontosabb, de én is éreztem már úgy, hogy legszívesebben leszedném a tükröt a falról, és eldobnám. Nem vagyok ronda, csak van, mikor elfelejtek borotválkozni, meg elmenni kozmetikushoz, hogy szedjen már ki egy-két pattanást az arcomról.

Az, hogy a többiek mit gondolnak rólad, ne érdekeljen. Ne az ő véleményük legyen meghatározó. Biztosan lesz olyan ember, aki elfogad úgy, ahogy vagy, és szeretni fog. Mert ha valaki igazán szeret egy másik embert, akkor elfogadja a hibáival együtt is. Mindenkinek van hibája, senki sem tökéletes.

2013. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs. Davyd,de ezek nem jó tanácsok:ne törődj mások véleményével,majd v.ki elfogad ilyennek aki vagy.Ez nem pozitív hozzáállás,és nem is jótanács.Persze lesz v.ki,de vajon ki lesz az?Talán egy leépült,gondozatlan férfi,és a kérdező ezt majd hogy fogadja el?
2013. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!