Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Tényleg ilyen...

Mit tegyek? Tényleg ilyen visszataszító lennék?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, 167 cm. Az osztálytársaim sokat piszkálnak azzal, hogy milyen magas vagyok. Ja, és még az arcomat is "csúfolják" (igaz, az arcom tényleg nem szép, tele van pattanással és mitesszerrel).

12/L



2013. okt. 28. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a visszataszító, aki külsőségek alapján ítél meg másokat.

Mellesleg majd ha ők is elkezdenek kamaszodni, ők is tele lesznek ragyákkal.

2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magasságod miatt még irigykedni is fognak :)! Azzal ne törődj! A pattanásos bőr ellen pedig tenni kell vmit. Kérd meg anyukádat, hogy kozmetikushoz vigyen el. Ha meg tényleg nagyon sok a patti, akkor inkább bőrgyógyászhoz.
2013. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 28. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid hülyék. (Mármint akik piszkálnak, biztos van egy-két "csúnya" és "jellegtelen" srác, akiket a gépek jobban érdekelnek, mint az emberek, és nekik eszükben sincs senkit piszkálni, sőt őket szokták mások.) Ne foglalkozz velük, nem annyit érsz, amennyire tartanak.
2013. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Engem is csúfoltak folyamatosan, igaz, tényleg nem voltam egy szépség általánosban, de azóta eltelt pár év, és én fejlődtem a legtöbbet, és az alakom/magasságom miatt elég sokszor kértek fel modellkedni (más kérdés, hogy engem ez nem vonz). Majd te is felnősz szépen lassan, megtanulod milyen ruhák, frizurák, sminkek állnak jól, tisztulni fog az arcod stb. A 167 egyébként nem olyan magas, nem értem emiatt miért csúfolnának. Meg mondjuk azt sem teljesen fogom fel, hogy bárki magasságát milyen okból lehetne kifigurázni. Szerintem max irigyek. Én 14 évesen már 180 voltam :)

Arcodra pedig esetleg próbáld ki a Fabulon tini tonikját, nekem bevált eddig és egy haveromnak teljesen rendbe tette az arcát, pedig neki nagyon csúnya volt. Kb 600 Ft.


25/l

2013. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. okt. 28. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el kozmetikushoz, és ha azután sem javul a bőröd, akkor menjetek el bőrgyógyászhoz. Én 17 éves leszek, és csak most derült ki, hogy ezek cisztából fejlődött faggyú mirigyek. Ha előbb mentünk volna el orvoshoz, akkor most nem kéne hengeres kezelésekhez járnom. Egy tűvel borított hengert vezetnek végig a mellkasomon.
2013. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!