Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról a srácról...

Mit gondoltok arról a srácról aki balhét provokál és paprika spray-el lefúj?

Figyelt kérdés

Adódott szombat este nézet eltérésem egy nálam kb 6 évvel fiatalabb kis sráccal és nem tetszett neki, ahogy a barátnője parfümjére (nem bunkó módon) megjegyeztem, hogy nem megnyerő az illata. Tényleg orrfacsaró szaga volt, nem csak egyedül voltam így vele úgyhogy el is mentem a helységből.

Erre a (kis)lány elkezdett sírni, igen szó szerint ez történt. :)

A párja erre kijött utánam és arcomra öntötte pohárból a sörét mikor a mulatóhely előtt cigiztem már a barátnőmmel. (2m-nél közelebb nem mert jönni a kiccsávó)

Pedig, míg bent tartózkodtunk az eset után kb. 20 percet, hozzám szólni sem mert.

Erre felszólítottam már durván, hogy takarodjon innét most azonnal, amíg finom vagyok és nem akar verést. Erre elkezdett (baromi félénk hangnemben)szóval provokálni (különben mi lesz? ki vagy te itt? stb.)

Erre odamentem hozzá, hogy le kanyarintok egy sallert és erre a szemem közé fújta a paprika spray-t és ELSZALADT röhögve. :O

3 órán át vaksi voltam. Szerencsére nem laktam messze és otthon kimostam nagynehezen. Az arcomat még pár óráig mardosta.

Nektek erről mi a véleményetek? Lehet a srác ellen feljelentést tenni?

Fő a férfihoz méltó viselkedés, nemde? Ennél még a barátnőm is férfiasabb.


23 F



2013. okt. 29. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

mi a tanulság?: nem szólogatunk be idegen csajok parfümjét kritizálva


(nem szívesen mondom, de megérdemelted, mert:

1 akár bunkón, akár nem de olyanról mondtál véleményt amiről nem kellett volna, és ezzel megsértettél valakit

2 rosszul mérted fel az erőviszonyokat, mert nagy volt az arcod)

2013. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Drága válaszolók, még 1x mondom, nem bunkó módomban jegyeztem meg és nem szokásom idegen lányoknak beszólogatni és sértegetni őket. 2 lány barátnőm előttem is szólt neki a társaságban. Egyébként sem foglalkoztam a dologgal. Először a 2 lányra háborodott fel a cicuka és felszólaltam menjünk másik helységbe.

Több szemtanú is látta az esetet.

Az meg kicsit sem minősül önvédelemnek ha balhét provokál valaki és úgy használ önvédelmi tárgyat.

2013. okt. 29. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért ha pofán öntenek sörrel szerintem nem kell sokat agyalni hogy jár egy saller, ebben igaza van a kérdezőnek. Így jártál, ebből kár ügyet csinálni, úgysem fog semmit kapni.
2013. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szokásom gyáván reflexből csak úgy sallert osztogatni 160 centis gyerekeknek.
2013. okt. 29. 13:47
 5/9 anonim válasza:
Ha leöntött sörrel, legfeljebb beszennyeződött a ruhád, stb. nem szenvedtél testi károsodást. Te viszont meg akartad verni, aminek előre nem lehetett tudni a következményét(bevadulsz, mikor hagyod abba?): lehet, hogy csak piros ujjnyomok lesznek az arcán, lehet, hogy, eltörik az orrcsontja, lehet, hogy szerencsétlenül esik hátra és koponya törése lesz. Tehát a verés és az az elleni védekezés egy külön sztori: a kis törpe úgy védekezett és azzal, amilyen eszköze volt. Tetszik, vagy nem: önvédelem volt. :)
2013. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
6-os légyszi, inkább ne írj választ főleg ha csak provokálásból teszed. Nem szorulok arra, hogy neked anyuci hogyan tanít önvédelmet otthon. Előbb tapasztalj meg 1 utcai balhét a saját bőrödön.
2013. okt. 29. 22:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként is beszéltem ügyvéd ismerősömmel. Paprika spray-t közterületen használni illegális és büntetendő.
2013. okt. 29. 22:58
 8/9 anonim válasza:
0%
nem illegális,és fôleg nem büntethetô,ha önvédeleme használod. gázriasztó pisztoly is lehet nàllad,és ha a helyzet úgy kívánja,használhatod is. ha meg nem akarod annyiban hagyni,akkor ha legközelebb,ha látod fúj a szeme közé. :)
2013. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem akkor is így vigyorogsz ha a gyerekeddel történik!
2013. nov. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!