Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek elfogadni...

Miért nem képesek elfogadni sokan a mai világot? Lázadás? Most miért lenen jobb a 1980as években élni?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm annyira oda van a '80as évekért, hogy nem igaz! Minden mai modern dolgot szidnak, hogy de szar, de szar, de azért az iPhone 4S ott a kezébe 1-2 nek... :D

Most miért nem képesek elfogadni, hogy már nem a 1980as években vagyunk?


Mindent leszólnak, elektronikus zene szar, tv műsorok szar, facebook szar... De azért mindegyik fenn van Facen...

Modern kocsik szar sokkal jobbak voltak az autók a 80as években...


Ja... de nem ám a magyarországi 1980as évekről álmodoznak! Neeeem! Amerika!

Folyton azon sírnak, hogy miért most születtek meg...

Most miért nem képesek elfogadni, hogy vége van annak?

20 évesek hozzátenném!



2013. okt. 31. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mindig idealizálja azokat az időket amiben nem élt.
2013. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyenek, mert nincs jövőképük. Sokkal emberibb volt még 20-30 éve a világ, minden elgépiesedett, ellelketlenedett. Nem véletlen az sem, hogy sok fiatal chaten órákat képes egymással beszélni, de élőben meg sem tud szólalni. Túl nagyok az elvárások is, mindenhonnan azt sugallják a fiataloknak, hogy csak akkor érsz valamit, ha tökéletes a külsőd, ha van elég pénzed, ha vagy valaki. Azt látják, hogy hiába tanulnak, el sem tudnak helyezkedni, képtelenek a saját lábukra állni, nem úgy, mint a szüleik, akik már 20 évesen támogatták a saját szüleiket. A fiatalok 30 évesen is támogatásra szorulnak, mert önerőből nagyon kevés tud megélni.
2013. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Álmodozni azért még lehet. Én is szívesen éltem volna a 60-as években az USA-ban, vagy akár Magyarországon is. Nem azért, mert jobban éltem volna, hanem mert izgalmasabbnak gondolom a fiatalságot akkor.

Amúgy a 80-as években is már elhíresült a mondat a szilveszteri TV-műsorokról, hogy "a tavalyi jobb volt." :))

2013. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Igazuk van. Egyes emberek nem tudnak csak úgy behódolni, főleg nem annak ami sz@r... De sajnos sok ember képes és ezért tartunk ilyen sz@r helyzetben mint most... Úgy irányítanak minket ahogyan akarnak.
2013. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen éltem volna a tinikoromat a 80-as években, apám mindig azt mondja hogy akkor jobb volt, pedig ő aztán mindig panaszkodik mindenről :D ...én 80-as évekről nem tudhatok semmit mert 16 vagyok, viszont vannak halvány emlékeim a 90-es évek legvégéről, visszanézek családi videókat és jó érzéssel töltenek el az akkori zenék+ ma mindig azokat a zenéket hallgatom amiket 00-es évek elején hallgattam, mert nem tetszik a mai zene. Fészbuk nélkül nem halnék meg, iPhone-t 3-at is tönkretettem, mert leejtem és már összetörik az érintőképernyő...


Szerintem jogos hogy sokan nem képesek elfogadni a mai világot. Régen biztos nem volt olyan hülyeség hogy valaki öngyilkos lett mert fészbukon meg twitteren sértegették a névtelenek és egyéb szánalomra méltó mai marhaság. Egyszerűen beteg hogy miket csinálnak ma a közösségi oldalak miatt

2013. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angelik@ ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, abban az időben voltak a legjobb zenék. Ma már a rapperek is electro zenét nyomnak, elveszett az értéke. Sokan nem szeretik, de azért egy 90's jam vagy r'n'b nagyot szól ma is. Én is imádom és sajnálom hogy nem juthattam el egy ilyen élő koncertre. De persze a mai kornak is megvannak az előnyei, sokkal kényelmesebb.
2013. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Klaus7 válasza:

Akkor még a világ nem volt ennyire romlott.... csak hát ezt a mai fiatalság nem képes felfogni..

Akkor voltak a legjobb zenék például: Boney M.. stb..

Ki nek akarna akkoriban élni,mikor esetleg élőben is láthatod őket mikor koncerteznek? Fantasztikus korszak volt az..60',70',80'-as évek!:)

2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi értelmes, jó fej fiatal van? Nem is tudtam. Igen, rühelletes a ma, én 50 vagyok, össze tudom hasonlítani.
2020. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!