Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amit mondok szorol szora...

Amit mondok szorol szora igaz? Tobbi lenn?

Figyelt kérdés
23 vagyok es van egy problemam,torontoban a university of torono kutatai reszlegen 5 eve diagnosztizaltak valamit bennem. Idonkent az agyam leblokkol es ez alatt a gerincvelomben levo motoros sejtek ugras szeruen novekednek, a tesztoszteronn szintemmel egyenesen aranyosan. a vegeredmeny, ojan merteku pillanatnyi fizikai ero ami mar szinte hihetetlen, a baj az hogy ez max 10 percig tart es utana gigaaszi izomfajtalom jelentkezik. hogy erzekeltessem elmondok egy peldat, nyaron rohamom volt a Qubec-i nyaralonkban a lovaknal voltam,az egyik kicsit belecsipett a vallamba, a kovetkezo pillanatban, terdre estem a fejemhez kaptam es a lovat fejbe utottem okollel. 6 reszre zuzodott a koponyaja es hejszinen elpusztult. ha valaki hallot hasonlo testi tunetekrol az kerem irjon. ez nem vicc. ohh a 14 eves hhaatalmas elettapasztalattal rendelkezok hanyagoljanak, mert az igazat megvallva nincsen igenyem a velemenyukre. Ha valaki ir akor ojan legyn aki segiteni tud. thx guys

2013. nov. 2. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a torontói egyetem kutató részlege nem tud semmit mondani, akkor szerinted mi tudunk?


Amúgy elhiszem, hogy igaz, olvastam már hasonlóról.

2013. nov. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt kérdést már egyszer feltetted, akkor még másik egyetemen nem tudtak mit kezdeni veled. De látom még azóta sem tanultad meg leírni azt a szót, hogy 'olyan'.
2013. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
masodik, az nem en vagyok aki hasonlot irt ki de olvastam mar en is azt a posztot, es bocsi de a magyar hejesirasom nem a legjobb
2013. nov. 2. 15:22
 4/4 Maestah válasza:

Próbáld meg kiverni a fejedből hogy ezek rohamok..

Ha sokat gyakorolsz, koncentrálsz és el tudod hinni majd elfogadni akkor képes leszel ezt tudatosan irányítani. Akkor majd tudni fogod ezt szabályozni is. Gondolok itt az erő mértékére és az összpontosítására. Ne keserítsen el, ha nem megy elsőre. Ehhez sok idő kell. Utána nem lesz vele problémád és nem jön elő magától mit egy roham hanem csak akkor ha te szeretnéd. Remélem ez segít! Az egyensúlyt neked kell meglelned. Minden embernek maga a nyitja mivel minden ember különbözik de legyen annyi elég még itt a végére, hogy agyban dől el minden.

2013. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!