Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kép él bennetek egy...

Milyen kép él bennetek egy duci/nagydarab festett szőke nőről?

Figyelt kérdés

Próbából szőkére festettem a hajam, de kiderült, hogy egész jól áll. Mégis kicsit furán érzem magam, annyira nem illik hozzám.

Nekem minden olyan ismerősöm, aki ilyen, vagy TV-ben szereplő nagydarab szőke nő, az általában nagyszájú, nyers, akár bunkó is, nagyon harsány.

Ilyen pedig nem nagyon vagyok és nem is szeretnék lenni.


Nem nagyon érzem ezt a szőke nő életérzést :D


A ti hasonló külsejű ismerőseitek milyenek?


2013. nov. 7. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
dehogynem érzed a szőke életérzést, ha azt gondolod, hogy befestetted a hajad, akkor olyannak kell lenned, mint más szőke nők :) tudod a haj szín nem változtatja meg az embert. bár lehet mégis :D
2013. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát... ha az emberek máshogy állnak hozzám, más prekoncepciókkal közelítenek, vagy előre elítélnek, akkor mégis csak okoz változást az életemben egy hajfestés.


De valóban, elképzelhető, hogy nem csak a szín, az agyamat is kiszívták. Köszi, hogy rámutattál. Hasznos volt.

2013. nov. 7. 23:57
 3/10 anonim ***** válasza:

valóban.

ha nem is közönséges,de egy tapintatlan ember képe ugrott be hirtelen.

nem köszön,csak elkezdi mondani a mondókáját,akkor is ha éppen eszem pl,vagyis magára és a saját igényeire gondol,teljesen empátia mentes.

legalábbis a kövér szőke nőkkel kapcsolatban ezek az élményeim.

vizslatni is szoktak,meg bámulni,mert jó pali vagyok.

2013. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy duci/nagydarab festett szőke nőről ez jut eszembe.

nem a külső hanem a belső tulajdonságait figyelve

[link]


Külsőleg olyan Csala Zsuzsa jutna eszembe..

[link]

2013. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőre és látatlanban azt, hogy nagyon szép akar lenni, és beleesik abba a hibába, hogy úgy gondolja, hogy attól lesz szép, hogy szőkére festi a haját.

A duciság, ha adottságból ered, nem pedig folyton zabálásból, egy kicsit kellemetlen ugyan, de egyáltalán nem egy vészesen hátrányos tulajdonság.

2013. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem Honey Boo Boo anyja ugrott be hirtelen. De ő nem a duci, hanem a dömper kategória..


Szerintem nem a szőke haj fog egy kövérebb nőt harsánnyá és bunkóvá tenni. A szőke nő életérzést meg mások aggatják rá a szőkékre, ugyanolyan ember vagy továbbra is, miért lennél más, csak mert szőke lett a hajad? Hülyeség.. Ha jól áll, akkor jól áll és kész. Csak a hajad lett szőke, nem kell megváltoztatni a viselkedésed.

2013. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy ez nem változtat meg, csak azt, ahogy esetleg rám néznek, bár szerintem az embereket nagyjából hidegen hagyja a többi ember :)


Köszönöm a válaszokat, én is ugyanezekre gondoltam.

2013. nov. 8. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem az embereket nagyjából hidegen hagyja a többi ember :) "

???

A ducinak köze nincs a nagydarabhoz!!!!! Volt duci barátnőm és 58 kilós volt. De az utcán számtalan benga nő mászkál. Azokra még ránézni is rossz! Az igényesség nem ott kezdődik hogy befestem a hajam(csak mert a kövér nők k**va igényesnek tartják magukat - tévesen!) hanem ott hogy az összkép kinéz valahogy és nem hányom el magam tőle ha szembejön velem az utcán.

2013. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alaque ***** válasza:
Olvasva a sok hülyeséget, amit összehordtál, szerintem rátaláltál a valódi hajszínedre.
2013. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó.
2013. nov. 10. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!