Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen emberről? Szimpatikus?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 10. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
tl;dr
2013. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Valamilyem szinten magamra ismertem. Van olyan, mikor annyira elmélyedek egy feladatban, hogy még azt sem veszem észre, ha valaki hozzám beszél. Viszont szeretek emberek között lenni, egy irodában vagy valami zártabb, magányos munkahelyen nem tudnám magam elképzelni. Szeretem a sürgésforgást, ezért is gondolkodok vendéglátásban.


Egyébként a kérdésedre válaszolva, nekem szimpatikus is tud lenni az ilyen fajta ember, mivel tudok vele azonosulni.

2013. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit én is idealista vagyok. Egy idő után kénytelen vagyok elfogadni realista dolgokat is, akármilyen keserűek, furcsák.
2013. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel én mögé tudok látni egy ember viselkedésének és attitűdjének, ezért szimpatikus ja. Én is ilyen vagyok, de nem szeretek kategorizálni.
2013. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen emberek nagyon lefárasztanak. Unalmasak, már előre tudom, hogy mit fog mondani stb... De szerencsére nem vagyunk egyformák ezért ők is megtalálják a kis társaságukat.
2013. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Előre tudod, mit fognak mondani? Még én sem tudom! :-D
2013. nov. 10. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
mintha rólami irták volna.
2013. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!