Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszitek magatokat...

Miért hiszitek magatokat felsőbbrendűnek? Ahogy a Youtube-on figyelem annyi a náci hülye gyerek, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. Ha valakit nem szerettek muszáj neki beszólni? A Youtube-on, Facebook-on, Magyar Szigeten hemzsegnek a nácik!

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 16:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Annyian zsidóznak, ni**ereznek, hogy egy egész Fasiszta Reich-t lehetne létrehozni ennyi neonáciból!
2013. nov. 11. 16:38
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Hát most nem azért, de a zsidókat se kell nagyon félteni...
2013. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem féltem, de azért nem kéne kiirtani másokat, egyébként a zsidókat se kell általánosítani, nem mind olyan, mint a cionisták, Radnóti Miklóssal pl. semmi baj nem volt mégis agyon lőtte egy nyilas fasz!
2013. nov. 11. 16:45
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert a nagy részük primitív. Ugyanolyanok a szememben, mint a futballhuligánok.
2013. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én csak azért gondoltam feltenni a kérdést, mert nem hinném, hogy jóra vezet ez a nagy gyűlölet, amivel az interneten szembesülök, mert rengeteg videó alatt van gyűlölködés, meg a Facebook-on engem már zsidóztak le, mert nem vagyok náci. Ha valaki nem rasszista az szerintetek sem Magyar?? Egyébként én a neonácikat nem hazafinak, hanem hazaárulónak tartom, akárcsak az MSZP-t. Mert az MSZP Izraelt szolgálja, meg a FIDESZ is, de sok Jobbikos szavazó, kopaszok meg jobban szeretik Hitlert aki osztrák volt, meg jobban szeretik a németeket, mint Magyarországot. Akinek Hitler a példaképe az nem hazafi. Magyar hazafinak inkább Árpád vezért, Szent Istvánt, vagy Hunyadi Mátyást kéne éltetni, nem Adolf Hitlert.
2013. nov. 11. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ellenvéleményt hallanak reflexből zsidóznak/nemmagyaroznak/hazaárulóznak, ezen nem kell rágódni.
2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, kedves kérdező, de szerintem te se teljesen gondoltad át a véleményedet. Attól, hogy van egy hangos csoport, még nem helyes így, ebben a formában feltenni a kérdést, hogy "miért hiszitek magatokat felsőbbrendűnek", hanem pontosabban le kéne írnod, hogy szerinted kik hiszik magukat annak és te miből következtettél erre.


Annál, hogy mindenki a zsidókat szolgálja, sokkal összetettebb a politikai helyzet. Például a saját tagjainak az érdekét is minden párt elég erősen igyekszik szolgálni...

2013. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

Óhh, minden ilyen h...lyegyereket kiküldenék a Gulágra dolgozni kényszermunkára min. 5 évre és akkor kíváncsi lennék, lenne-e kedve még ilyesmire.

Az ilyenek már csak azért is ki fogják nőni hamar ezt, mert az emberi ösztön, a családalapítás sokkal erősebb lesz ennél. S minthogy az ilyen csoportokban elég kevés a nő, így egy kicsit az ilyen srácok is lennébb kell adják ezt magukban :)).

2013. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Biztos igaz amit írtatok. Tetszik a GULAG-os megjegyzés. Egyébként nem írtam le, hogy kik hiszik magukat annak, de gondoltam, hogy rájön mindenki arra, hogy a skinheadekre gondoltam, akik lengetik a jobb karjuk, meg kék a szemük, s erre nagyon büszke sok ember, a fehér bőrre, a szőke hajra, meg a hupikék vagy azúrkék szemekre, de ettől még nem lesznek felsőbbrendűek. Amúgy, ha Hitlert éltetik, akkor valaki éltethetné Sztálint is, hogy mindkettő híres diktátornak legyen seggnyalója. :)
2013. nov. 11. 17:27
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként Hitlerről meg annyit, hogy egy gyáva patkány volt, aki Európa és Németország romba döntése után elbújt a bunkerébe és főbe lőtte magát. Amikor az orosz katonák elözönlötték Berlint és ütött a Fasiszta hordák és a Harmadik Birodalom utolsó órája akkor az öngyilkosságot választotta, annyira be volt szarva attól amit az orosz katonáktól kapott volna. Szerintem Hitler nem maradt volna életben a Nürnbergi perek idejére, a szovjet katonák agyonverték volna, ha megtalálták volna.
2013. nov. 11. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!