Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban ennyire hímsoviniszta...

Valóban ennyire hímsoviniszta lenne a társadalmunk?

Figyelt kérdés

Tehát, olvasgattam itt GYK-n és elég elkeserítő dolgokat találtam.

Sok alfahím kommentjét láttam és elgondolkoztam a következőn;

Ugye a meleg férfiaknak hiányzott az erős FÉRFI karakter az életéből, ezért vonzódik a saját neméhez.

Ugyanez van a leszbikusoknál is, hiányzott az erős FÉRFI karakter az életéből, ezért vonzódik a saját neméhez.

Aztán vegyük a biszexuális embereket.

A biszexuális férfiak igazából melegek.

A biszexuális nők igazából heterók.

Következtetés: mindketten a férfiakhoz vonzódnak.


(Nem mellesleg megjegyezném, hogy a fenti dolgok csak a szemléltetésre vannak, én nem ezeket a nézeteket vallom.)



2013. nov. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok alfahím kommentjét láttam

- alfahim alatt elhizott, pattanasos fiukra gondolsz, akiknek nincsen csajuk, es latens melegek?


Ugye a meleg férfiaknak hiányzott az erős FÉRFI karakter az életéből, ezért vonzódik a saját neméhez.

- nem.


van meg kerdes?


Ugyanez van a leszbikusoknál is, hiányzott az erős FÉRFI karakter az életéből, ezért vonzódik a saját neméhez.

- nem.


A biszexuális férfiak igazából melegek.

- nem.


A biszexuális nők igazából heterók.

- nem.

2013. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna az utolsó kommentemet, rájöhetnél, hogy ez nem az én véleményem volt. Leszbikus vagyok, az isten szerelmére, egy rohadt gén miatt vagyok homoszexuális, nem pedig az apafigura hiánya miatt.
2013. nov. 15. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. Sok dolgot mondanak, ki miért olyan nemi identítású, amilyen. Eltérőek a vélemények. És igen, eléggé hímsoviniszta tud lenni a társadalom. Szerintem nekünk nőknek sok mindenben pechünk van, de az már más tészta. :D
2013. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Magyar az álszent, és még mindig nem érti, hogy úgy születik valaki, hogy a saját neméhez vonzódik. Elég probléma az neked, hiszen kilógsz a sorból.

Kérdésedre.Igen a hím soviniszták még nem jöttek le a fáról. Csak igényük van és erejük amit fitogtatnak. Ezek a nőverők és sajnos ösztön lények. Csak az ösztöneik vezérli , tele has este legyen aki betakarja, böfög és ül a TV előtt, és vedeli a sört. Olyan sötét, hogy zseblámpával sem tudsz megvilágítani semmit. Ha az asszony panaszkodik, hogy fáradt, akkor nem az a kérdése, hogy mit segítsek? hanem azt mondja: ti akartatok egyenjogúságot! Az már nem fér a fejébe, hogy nem ok nélkül, hiszen egyedül nem tudja ellátni a családját. Sok otthon marad az anyu szoknyája mellett, és azt hiszi örök ifjú lesz, de az hogy nem nőtt fel oda, hogy felelősséget vállaljon meg se fordul a fejében

2013. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!