Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet olyan embert találni...

Hol lehet olyan embert találni, aki ismeretlenül meghallgatna és véleményezné az életem egy eseményét?

Figyelt kérdés

Direkt olyannak akarom leírni, aki nem ismer, így objektíven szemlélheti az egészet. Valami konkrét oldal van ilyen célra? Persze ezt leszámítva, mert itt is sokan szoktak jelentkezni hasonló kérdésekre, de kétlem, hogy itt nagyon lenne olyan személy, aki megfelelne erre.


Kellene hozzá megértés, elfogadás és kellő intelligencia. Nem lenne egyszerű, se rövid sztori. Ha valaki ezek után is úgy érzi, hogy képes lenne rá, akkor írjon nekem privátot, kérem.


19/L



2013. nov. 16. 05:13
 1/5 anonim válasza:

Bocs, de komoly problémád lehet ha ma is korán keltél!

Lehet dolgozol ma is!

A Hoxa portál, a [link] itt kitárgyalnak, segítenek, véleményeznek!

2013. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig 8-an írtak, ebből pedig 2 viszonylag elfogadható üzenet van. Ha valaki csak annyit ír, hogy "na mondjad!", annak biztos nem írom le.


Még jöhetnek jelentkezők, jobb lenne több embernek elküldeni. Délután leírom, csak most nincs sok időm jelenleg.

2013. nov. 16. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha valaki csak annyit ír, hogy "na mondjad!", annak biztos nem írom le."


Mire számítottál, önéletrajzra?

2013. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz ha a problémádat megértő és elfogadó embereknek írod le? Tőlük pontosan azt fogod kapni amit magad is tudat alatt várnál, hogy te cselekedeteid helyességét igazolják. Azt hiszem akkor én nem a te embered vagyok.



ami érintettként kétlem hogy teljesen objektíven elő tudnál adni.

2013. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértés és elfogadás? Magyarul valami oltári ostobaságot csináltál, és mosdatnád a kis lelkedet? Ha érdekel a véleményem, akkor nyugodtan küldd el, mert elég jó rálátásom van a korodbeli fiatalok lehetőségeire.
2013. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!