Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fontos nektek egy...

Mennyire fontos nektek egy beszélgetésben az, hogy a másik mennyire szépen fogalmaz?

Figyelt kérdés
Szóval hogy a mondatait hogyan fogalmazza meg, mennyire választékos a szókincse meg ilyesmi. Mennyire tartjátok ezeket fontosnak?
2013. nov. 16. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, aki nem tud választékosan, jól fogalmazva beszélni, azzal nem érdemes tartani a kapcsolatot. (A trágárság meg eleve annyira visszataszító, hogy az olyan embert, aki így beszél, nem is tartom embernek)
2013. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a beszélgetőpartner választékos szókincse, de nem feltétel. Szóval elbeszélgetek én bárkivel, de jobban kedvelem az olyan embereket, akik szépen körbeírják a dolgokat és teljes mondatokkal válaszolnak.
2013. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is fontos, hogy az illető szépen és normálisan tudja magát kifejezni. manapság sok embernek ez a dolog nehezére esik.

sokkal jobb és kellemesebb olyan emberrel beszélgetni aki változatosan beszél, mert (saját tapasztalat) ezen emberek a nem csak szavak terén változatosak, hanem témák terén is.

2013. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ettől fogok valakit jó vagy rossz társaságnak tartani. Beszéltem már olyannal, aki irodalmi igényességgel beszélt, mégis szinte menekültem tőle, meg olyannal is, aki finoman szólva sem beszélt választékosan, mégis élvezet volt vele minden perc.
2013. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos.Én pl utálom, amikor 30 fölött így beszél valaki:azt flasheltem meg stb.Én ezeket nem szeretem.
2013. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira. Szerintem a mondanivaló sokkal fontosabb. Ismerekpl egy az"egyszerű parasztembert" aki nem fogalmaz szépen, nem használ nagy szavakat, tájszólása is van- jó ízes- mégis szeretem hallgatni, mert tök okos ember és értelmes dolgokat mond.
2013. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!