Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi troll?

Figyelt kérdés

Valaki ki ír egy teljesen normális kérdést és erre belekötnek.Vagy egy betűt nem helyesen ír le.Vagy más válaszába kötnek nem pedig a kérdésre válaszolnak.

Most nem arról van szó a ki idióta gyerekes kérdést ír ki,hanem a ki rendes kérdést tesz fel.

Miért csinálják ezt? Mi készteti őket erre?



2013. nov. 16. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
unatkoznak, okoskodnak...
2013. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem veszem észre, hogy olyan sok troll beszólás lenne a normális kérdések alatt, sokkal több az értelmetlen nagyon buta kérdés "x éves vagyok mennyit fogok még nőni?", ilyenkor én is szoktam trollkodni
2013. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert unatkozunk vazeeee
2013. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

trálálá trololó

mindjárt 10 óra és jön az álom manó:(

2013. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiiii ***** válasza:
Nem tudom, én igyekszem normálisan válaszolni. Csak akkor vagyok bunkó paraszt, ha fáradt vagyok (bár ez gyakran előfordul...).
2013. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
53%
Azért, mert a kérdések 80%-a hülyeség. "Elmenjek vele randizni?" "Megetessem a kutyám?" "Apám vérben fetreng, posztoljam facebookra, vagy mentőt hívjak?" Nagyjából hasonló szintű kérdésekre várnak választ itt az emberek, olyanokra, amikre nem választ kell adni, hanem döntést. Ezen az oldalon elvileg azt kérdezheted meg, amit nem tudsz.. Nem másokat kérsz meg hogy döntsenek helyetted egy élethelyzetben. Amikor 22 évesen megkérdezi hogy ha nem ő koszolta össze a konyhát, de vendégei jönnek, kitakarítsa-e.. Most ilyenkor ne trollkodjon az ember?
2013. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Valóban sok az idióta kérdés pl:

Lehetek terhes?

Meg vannak alapvető dolgok aminek elég ha utánna néz az ember a google-on pl:Mi Lengyelország fővárosa? Hol született Justin Bieber? Hány éves Madonna?

Na én sem az ilyenekre gondoltam.Hanem a normálisakra.

2013. nov. 16. 22:52
 8/10 Alaque ***** válasza:
Normális kérdésre akkor reagálnak trollkodással, ha a kérdező nem fogad el a sajátjától eltérő véleményt, és bunkóskodni kezd.
2013. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
azért csinálják ezt mert HÜLYÉK!!!!
2013. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ami neked már normális, az lehet, hogy másnak még idióta. Te is idiótának tartasz kérdéseket, de arra nem gondolsz, hogy másnak az normális kategória. Lehet, hogy feltettél egy szerinted normális kérdést, ami másnak már az idióta kategóriába esik. A trollokat szerintem egyébként nem érdekli, hogy idióta vagy normális-e a kérdés vagy egy vita. Az okoz nekik örömet, ha egy egészen más irányba visznek el egy beszélgetést, össze akarnak zavarni, csúnyán beszólnak...
2013. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!