Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok erősebb, és...

Hogyan tudok erősebb, és egyéniséggel rendelkező karakterű emberré válni?

Figyelt kérdés

Aki mindig megtud harcolni az igazáért,akitől inkább ,,tartanak,,mint nem.

Nem úgy vettem észre,hogy nem szeretnének,és nem tisztelnének,mert inkább előre engednek mindenhol,mint beállnának elém az emberek,de ha olyan emberrel kerülök vitába akivel nem érdemes vitatkozni,mert egyet nem értés esetén egyből üvölt,azokra inkább ráhagyom.Múlt alkalommal volt egy kisebb veszekedés ,mikor fölhoztam egy ötletet egy dologgal kapcsolatban,és akivel beszéltem,hirtelen nagyon megemelte a hangját,hogy az ő ötlete volt,miközben az enyém.Ráhagytam a végén.Amúgy utálom az e fajta kommunikációs stílust,ami jellemző az országban.Aki nem törtet az gyáva.Miért nem hallgatjuk meg a másik ember verzióját?Úgy érzem sokszor a gondolataim is olvassák ,mielőtt bármit is mondanék.Bizonyos esetekben úgy érzem,minél jobban védem az igazam,annál inkább az jön le,hogy nincs igazam,de csak bizonyos embereknél.



2013. nov. 17. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tudatosan nem fogsz erősebb karakterré válni, hanem az élet szépen lassan meg fog keményíteni.

Velem is ez volt, mindenkivel barátságos rendes voltam, de kihasználták és visszaéltek ezekkel a tulajdonságaimmal néhányan, ezért mára már azt az elvet vallom, hogy mindenkivel úgy viselkedek:

a, ahogy kiérdemelte

vagy

b, ahogyan ő velem bánik / hozzám viszonyul.

Jómagam is szeretnék egy olyan világban élni, ahol nem ez az erőszakos felfogás a menő, de sajnos be kell látni, hogy ez nem olyan világ.

2013. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!