Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt a Nagy Diák IQ...

Milyen volt a Nagy Diák IQ teszt 2. fordulójához kapcsolódó felvételi IQ teszt?

Figyelt kérdés

A kérdésem leginkább azokhoz szólna akik már a második fordulóhoz kötődően kitöltötték a felvételi IQ tesztet.

Tulajdonképpen én is kitöltöttem az első fordulós tesztet és tovább is jutottam a második fordulóba, viszont az azon való részvételt bizonyos okokból kifolyólag nem tudtam megoldani a megadott időpontokban.

Leginkább a tapasztalataitokra lennék kíváncsi, például hogy hasonlított e a netes teszthez, vagy nem, ha igen miben és ha nem , miben tért el, hány feladat van, s mennyi időt adnak a feladatokra, nehezebbek a feladatok az első fordulósnál ?

Egyébként ha jól gondolom az első forduló feladataiban szinte majdnem mindig ugyanazt kellett csinálni csak egyre több mindennel: elforgatás, eltolás, összeadás, kivonás, közös és különböző dolgok megfigyelése, s úgy tűnt hogy maga a teszt oktató jellegű, tehát a feladatok egymásra épülnek.

Nos röviden ennyi ami érdekelne, ha lehet érdembeli válaszokat várnék, s nem olyanokat hogy jó volt és pont, a felsoroltak érdekelnének, mivel előbb utóbb én is elmennék, s jó lenne tudni hogy mire lehet számítani.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. nov. 17. 23:04
 1/1 anonim válasza:

Hasonló volt a 2. forduló, mint az 1. :) Adott 8 alakzat egy 3x3-as rácsban, és találd meg a 9.-t a lehetséges 8 válasz közül. Erre összesen 40 perc állt rendelkezésre. Elvileg itt is egymásra épültek a feladatok, és egyre nehezbbek is voltak. Lényegében nehezebb, mint az első forduló.


A teszt megírása előtt egy 45 perces előadáson kellett részt venni.

2013. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!