Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek a melegítő...

Lányok, nektek a melegítő nadrág, vagy a farmeros pasik jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
melegítőnaci, gumipapucs, tetoválás, bamegezés, sör, cigi, - szóval ezek mind nagyon sármosak.
2013. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok, de egyszer az életben nem lehetne normálisan válaszolni?
2013. nov. 17. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelentem: a farmeros jobb a kettő közül.

Jó éjszakát, szép álmokat!

2013. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Melegítő gatya otthonra vagy az edzőterembe való. Máshol igénytelenséget sugall, ezért a farmeresre szavazok.
2013. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alaque ***** válasza:
Szerintem az első normálisan válaszolt. Ne legyél annyira érzékeny lelkű, hogy egy kis iróniától sértve érzed magadat. :)
2013. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően a farmeres,de most olyan tetszik aki általában melegítőnadrágot hord,szóval nem ezen fog múlni.
2013. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

150kiló legyen, kopasz, nyakában kutyalánc vastagságú aranylánc lógjon.

ált az ilyen típusú embereknél a susogós melegítő mellé dukál egy magasszárú adidas sporcipő, és egy ujjatlan póló, amiben a hatalmas kar látszódik, ha hideg van erre az öltözékre felkerül egy bőrkabát.

és máris kemények vagyunk...:)

de legyen hozzá egy bmw is jobb ha sportos, mert ha hívom, akkor elvárom h 5 perc alatt odaérjen.

2013. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy télen a melegítőnadrág melegebb, mint a farmer, én ismerek olyat, akinek van farmere, de azért hordja a másikat, mert a farmerben fázik télen. De azért alkalomra kiöltözik, a munkahelyén meg egyenruha van.

Viszont a pasi szótól feláll a szőr a hátamon, szóval pasi egy sem, férfi igen.

Egyébként nagyban befolyásolja, hogy milyen ember, akkor meg mindegy, mit visel.

2017. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!