Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem, mit keresnek az...

Nem értem, mit keresnek az ezotéria kategóriában egyes emberek?

Figyelt kérdés

Sose értettem, ha valaki nem hisz az ezotériával kapcsolatos dolgokban, miért ír bele, illetve miért is jár ott? Most is néztem az ezotéria kategóriát, és ezt a választ találtam: "Azt, hogy te is egy barom ezotériás vagy."


Olyan sok értelme van ilyen embereknek ide írniuk, de miért teszik?



2013. nov. 19. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ühüm! Oszt mit keresnek a zemberek kategórijába a zezotérkusisták?
2013. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel most konkrétan nem az ezotériával kapcsolatban lévő dologra kérdeztem, hanem az emberek egyik tulajdonságára, amire úgy is feltehettem volna, hogy "Miért ilyenek az emberek".
2013. nov. 19. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
élettelen idióták!
2013. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez sem lesz slágergyanús kérdés, de kérdező, ha felraktad volna az ezotéria kategóriában, rögtön ízekre szedtek volna...
2013. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel emberek kategóriában sem válaszolhatna depressziós, elvált, stb ember, mert ők csalódott emberek. Ha valaki kötekedni akar annak csodálatos lehetőség az ezotéria kategória, pont ezt keresik ott.
2013. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kötekedési szándékkal. De vannak emberkék, akik még bizonytalanok, hogy melyik oldalnak higyjenek. Őket szeretnénk az általunk agysorvasztónak vélt áltudományoktól eltántorítani.
2013. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor se látom értelmét, hogy aki nem hisz ilyenekbe, miért idiótázza le a másikat, hiszen az adott kategória erről szól.
2013. nov. 20. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod, ezt én sem értem. Mint ahogy azt sem, hogy az ezósok miért vélik felsőbbrendű fajnak magukat, akik felülemelkedtek a "tudomány" korlátain", és miért tartanak engem sötét parasztnak, aki megragadtam a materializmus posványában.
2013. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!