Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan cselekednél, ha hozzád...

Hogyan cselekednél, ha hozzád kerülne a Halállista és ezzel a világon a legnagyobb hatalomra tennél szert? Hogyan cselekednél?

Figyelt kérdés
Bárkivel végezhetsz, akinek beírod a nevét. Megváltoztatnád a világot, uralkodnál felette, esetleg a saját céljaid elérésére használnád fel? Képes lennél egyáltalán a tudattal együtt élni?
2013. nov. 20. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mielőtt sok neven elgondolkodnék,sok boxost küldenék a levesbe meg a velük eggyütt szimpatizálókat is,sőt ha jobban meggondolom inkább őket először!
2013. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előbb-utóbb L levadászna, annyira meg nem vagyok okos, hogy túljárjak az eszén. :D
2013. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mindig üt a Death Note :D Nekem is a kedvencem, pedig jövőre 10 éves a manga :D

Amúgy lenne mit írnom bele. Justin Bieber (vagy 100-szor hogy biztos legyen)

2013. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a gyilkosokat, pedofilokat, nemi erőszakot elkövetők és az állatkínzók lennének az elsők. őket követnék a családjukat bántalmazó k-öcsögök. szerintem egy lopás... vagy ilyesmi még nem éri el azt a szintet hogy kivégeztetném, őket csak börtönbe dugnám. én tuti hogy nem tudnék végezni egy emberrel sem, akármit csinált. de ha valaki elvégzi helyettem és nem kell látnom minden zokszó nélkül.
2013. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy. Elégetném, mint a szél.


Most őszintén - nincs olyan ember a világon, aki ha meghal, szebb hely lenne a világ. Sőt, ha egy idióta meghal, kilenc másik ugrik a helyére...

2013. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen lenne bármit is tenni vele, hisz ha kiírtanál 4-5 milliárd embert ami képtelenség lenne, akkor sem változna az ember. Aki azt gondolja, hogy bármi jót cselekszik evvel, hogy elkezdi "írtani" a sok mocskos embert az buta. Szerintem 1-2 milliárd embert biztosan meg kéne ölni, hogy legyen valami változás a jövőre nézve, de avval, hogy max. és ez nagyon maximum 10 ezer vagy 20 ezer embert megölné azt világszinten meg sem érezné senki... Nah meg honnan a rákból szedsz annyi nevet? Azért ez nem egészen úgy működne itt, mind a Death Note -ban... De azért egy ilyen listám lenne az megnyugtató lenne...
2013. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!