Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen beszűkült begyepesede...

Teljesen beszűkült begyepesedett emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szóval annyira megviselt az élet,hogy teljesen elvesztettema kreativitásom,beszűkült a látóköröm nem látok a világba csak a saját belső problémáim foglalkoztatnak. Nem tudok gondolkodni,mert aggódnom kell a család miatt mivel hülyék,mint a segg. Nem tanítottak emg élni,kapcsolatokat kialakítani,takarítani,mosni,főzni,okosnak lenni,időt beosztani stb. El vagyok veszve teljesen. Mit tegyek?
2013. nov. 24. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Tanítsd magad... csak akaraterő kérdése az egész..


Vagy gyenge sz@r vagy ?

2013. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Dr. Csernus :D
2013. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy társ tudna neked segíteni a dolgokban.
2013. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van pasim :) és gyenge sz@r lennék? vagy elmebeteg van rá esély!
2013. nov. 24. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdező, ha ilyen rakás szerencsétlenség vagy, akkor nem sokáig lesz pasid :D vagy nem... lesz pasid, te leszel mindenki "lyuka" XD
2013. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 éve megvan :D ebben szerencsém volt!
2013. nov. 24. 22:58
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és ő az első és egyetlen szóval :D
2013. nov. 24. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tanítottak meg élni? Mégis élsz még nem? Nem tanítottak meg kapcsolatot kialakítani? Mégis van pasid. Nem tudsz takarítani, főzni, mosni, időt beosztani? Nézd meg, hogy mások hogy csinálják és utánozd, azaz tanuld meg.

Tudom, mondani könnyű, de nem is elméleti fizikáról beszélünk.

Ki kellene pihenned magad, elfeledkezni mindenről és mindenkiről 1-2 napra, azt csinálni, amit szeretnél, felfrissülni egy kicsit. Ennyi teendőd lenne, semmi több.

2013. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű tényleg tönkretettek itthon. Nem haragszom senkire,mert ennél értelmesebb vagyok de a tény tény marad. A barátom egy rendkivül türelmes és lelkiismeretes ember és erősen működik a kémia köztünk az évek múlásával is. Szóval rengeteget segít mivel férfi de barátaim nem nagyon vannak azóta mióta ismerem lett egy kevés:)
2013. nov. 24. 23:02
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja sok az ellentmonád,elegem van ezekbőúl a kretén önsajnáltató libákból bacccam teherbe xD
2013. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!