Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy aki hülyékkel van...

Yoshimitcu kérdése:

Igaz hogy aki hülyékkel van körülvéve az maga is hülye lesz egy idő után? Aki értelmesebb emberek közt van az meg okosabb.

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem van igazságalapja.
2013. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Bár a környezetnek tényleg hatása van a személyiségfejlődésre. De attól még ha egy kisegítőst bezárunk egy évre diplomásokkal, attól még nem lesz okosabb.
2013. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

100%,hogy van valóságalapja.

Biztos van.De ,hogy milyen nagy,vagy kis mértékbe hat ez rá,az szerintem a helyzettől,a személyektől függ.

2013. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

főiskolát végeztem, de sajnos a szakmámban soha nem tudtam elhelyezkedni, és a közalkalmazotti bértábla, ugye nem valami jó.

így kétkezi, egyszerűbb melókra vagyok kárhoztatva, amiből kicsit több a pénz, és jobban is fizet, de viszont 8 ált, meg szakmunkás emberekkel vagyok egész nap.

bizony meglátszódik a tanulás hiánya, kevésbé intellektuálisak, semmi értelmes témáról nem lehet velük beszélgetni, csak a cigizés, piálás, hétvégi berúgás, és a csajozás érdekli őket.

lassan 5 éve ilyen emberek közt mozgok, és olyan mintha ez lenne a természetes pedig pl a fősulin vagy a gyakorlati helyeken teljesen más, értelmes emberek voltak, normális gondolkodásmóddal.

2013. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első 13:50 vagyok.

Az utánam író,második 13:50-nek írnám,hogy szerintem ismerkedj más emberekkel is.Akik azért tanultabbak,tudnak több mindenről beszélni.Mert akkor látnád,hogy nem csak az egyik típus van,úgy értem,hogy újra megszoknád a másikat.

Persze,ha vannak intelligensebb barátaid,ismerőseid ,akkor a tippem már nem érvényes.


És,ez csak egy tipp.

Talán nem hasznos annyira,de gondoltam leírom.

2013. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül igaz. Például, ha valaki gyengeelméjűekkel foglalkozik, ápolja őket, attól még nem válik ő is olyanná. Sőt egyfajta erőre és empátiára tesz szert, ami a javára válik.
2013. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
retekklub,tetves2,muslicatv ezek a menők és akik ezen nevelkedtek azoktól csodát nem lehet várni
2013. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van benne valami :(
2013. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy beolvadsz, vagy nem foglalkoznak veled, és alap, hogy meleg vagy.
2013. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, persze mindig van kivétel. A családnak igen nagy szerepe van a dologban. Annak az embernek aki gyengeelméjűekkel foglalkozik, ez a feladata, ehhez ért...
2013. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!