Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szinte az...

Miért van az, hogy szinte az emberek 99%-a jogtalanul (szemtelenül) fizikai erejével visszaélve elfoglalja a mozgáskorlátozottaknak fenntartott helyet?

Figyelt kérdés
Sajnos van többféle belőlük, vagy úgy teszi ki a lejárt hamis igazolványát, hogy ne lássék a dátuma.De a legtöbb szemmel jól láthatóan, köszönő viszonyban sincs azzal, hogy az agyán kívül, jogosult lenne rá, vagyis valaki biztos hogy csal, és sajnos a valóban rászorulót, még szemközt is köpik, és még a rászoruló kér bocsánatot, mert kiszolgáltatott helyzetben van, a valódi ROKKANT a fizikai lehetőségei miatt! A rendőrség ezt látja, és érzékeli, de a hatékonyságuk itt, kb:1/1.000-ék!!!

#Mozgáskorlátozottak parkolóját #elfoglalják jogtalanul!
2013. nov. 28. 10:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok figyelmes, hogy amikor parkol, előkotorássza az igazolványt, majd a kocsijához alig, hogy visszatér, már dugja is el, mert akkor már szégyelli, de a parkolás nyújtotta kedvezményt, azt kihasználja.
2013. nov. 28. 10:21
 2/12 A kérdező kommentje:

SÚJoS MOZGÁSKORLÁTOZOTTAK JOGOSULTAK CSAK A PARKOLÁSRA, és ráadásul a visszaélők nap-mint nap kihasználják, a rászorulók többsége, jó ha 1-hónapban 1-2-szer használja a gk-ját, de érdekes módon egy szem parkolót nem talál, mert még ott is kiszorítják, ahol fizető parkolók vannak, és ott is kártyát használva, a kigyúrtjai parkolnak!

ITT kaszálhatnának a rendőrök, de ez már munkával járna részükről!

2013. nov. 28. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert bár egészséges, képtelen pár lépéssel többet megtenni a bejáratig, vagy egyszerűen csak derogál.
2013. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

mert ha be lehetne állni a pénztárhoz kocsival, oda is beállna, nehogy két lépést kelljen tenni

(egyébként súLYos)

2013. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
"Csak arra vagyok figyelmes, hogy amikor parkol, előkotorássza az igazolványt, majd a kocsijához alig, hogy visszatér, már dugja is el, mert akkor már szégyelli, de a parkolás nyújtotta kedvezményt, azt kihasználja." Elteszi, hogy véletlenül ne felejtse az ablakában mert ezért könnyen feltörhetik a kocsit. Gondolom te sem hagysz a kocsid ablakában szabadon csak ugy 50...100eFt-ot. (Látsz valamit, kitalálsz valamit és annak alapján itélkezel mások fölött.)
2013. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mert az ember embernek farkasa.
2013. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi SÚJoS (baki) SÚLYOS csak az ujjaim is nehezen mozognak az izületeim miatt.:(
2013. nov. 28. 10:52
 8/12 A kérdező kommentje:

Gondolom te sem hagysz a kocsid ablakában szabadon csak ugy 50...100eFt-ot. (Látsz valamit, kitalálsz valamit és annak alapján itélkezel mások fölött.)


JÓ KIFOGÁS, MESE-MESE, MÁTKA!

2013. nov. 28. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert lusták, amúgy meg általában a csodakocsik foglalják el a helyet. Apósom mozgáskorlátozott, nap mint nap látjuk, hogy kb. sosincs hely, ráadásul kártya nélkül foglalják el.
2013. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak én soha nem csináltam és nem is fogok ilyesmit csinálni.

Lehet hogy 1% vagyok, de szerintem inkább eltúlzod, hogy ezt tenné a 99%

2013. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!