Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érez, mit képzel magáról...

Mit érez, mit képzel magáról az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Aki kiír ide egy kérdést, majd a végére odabiggyeszti, hogy "hülyék/bunkók kíméljenek" Nekem ilyenkor az az első gondolatom, hogy mekkora vérproli már, aki így áll hozzá a dologhoz, másik meg, hogy ez mennyire felesleges, hiszen ez a mondat a legkiválóbb trollmágnes. Milyen megfontolásból írjátok ezt oda? Ne kíméljetek = )
2013. nov. 29. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a rossz tapasztalat. Valószínű arra játszik a kérdező, hogy a troll megsajnálja, és nem fogja széjjel trollkodni a kérdését.


Amúgy tényleg vannak kényszerválaszolók, akik "mindenhez értenek", és ezért mindenre válaszolnak, beleszólnak. Nyilván meg van ennek is a pszichológiája, aki nem kap naponta visszajelzést, itt próbál meg okosnak tűnni.

2013. nov. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek veled, hogy sokszor szétbarmolnak értelmes, mély témájú kérdéseket is. Viszont a trollok pont nem sajnálnak meg senkit, sőt, még belőlem is előbújik néha a kisördög és legszivesebben odaírnék valami ordenáré butaságot, valami "de hát hogyan tudod saját magadat megkímélni?" -jellegű provokációt, mint Barney, (Így jártam anyátokkal) elfogadván ezzel a kihívást.
2013. nov. 29. 03:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdések legtöbbjére akkor sem szoktam írni, ha esetleg tudni vélem a helyes választ, mivel úgy gondolom mindenképp belém fog kötni a kérdező! A legtöbb ilyen kérdés nem is komoly problémákról szól, csak a kérdező együttérzésre vágyik nem megoldást keres.
2013. nov. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naivak az ilyen kérdezők, hogy azt hiszik ez bárkit is megakadályoz a válaszolásban. Aki beakar szólni, az be is fog, akár odaír egy ilyen hasztalan mondatot, akár nem.


A beszólás pedig a legtöbb esetben jogos is az ilyen kérdésekre.

2013. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy sokat képzel magáról. Sokszor van olyan, hogy valaki tényleg egy komoly kérdést tesz fel, ami neki nagyon fontos.

Aztán jönnek a bunkó válaszok, vagy jobb esetben a vicces válaszok. Igazi, segítő válaszokat meg kevesen írnak. Persze ez a témától is függ. De tényleg rossz lehet, ha neked valami fontos, mások meg kifiguráznak, meg beszólnak.

2013. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!