Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mi alapján nézitek, hogy...

Ti mi alapján nézitek, hogy egy ember szép-e?

Figyelt kérdés

Én kizárólag arc alapján, hogy mennyire szépek a vonásai, stb. Viszont úgy vettem észre, a legtöbb ember már akkor rámondja valakire, hogy csúnya, ha mondjuk rossz a haja, vagy van néhány pattanása. Pedig szerintem a csúnyaság és az igénytelenség két különböző dolog, igaz, hogy sokat javít a kinézeten, ha az ember még igényes, ápolt is, de attól még lehet szép valaki szerintem, hogy nem szép a bőre, vagy mondjuk nincs rajta smink, vagy épp gáz a haja.

Mások mit gondolnak erről?


2013. nov. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is az arcvonásai alapján szoktam megítélni, mert szinte minden máson lehet változtatni: le lehet fogyni, el lehet menni fodrászhoz, kozmetikushoz, stb, de az arcon nagyon nehéz, vagy lehetetlen változtatni.
2013. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele :)
2013. nov. 29. 11:03
 3/5 kutya222 válasza:
izom haj szem és és am erre ráhat a tulajdonságai is én ugy vagyok vele h nem tetszik egy pasi de ha megfog a tulajdonsága akkor már más mert nem a pasi lessz cukibb hanem a tulajdonság lessz nem tom elmondani én igy vagyok vele ;)))))))))))))))))))) ( am csak 11 vagyok nem tudom anyira megitélni) lehet veletek is volt már hogy láttatok egy filmet és a pasi tök fura volt de ahogy néztétek és gonosz mek ilyenek akkor az tök cukiiiii am pl demon salvatore (vámpirnaplok) és stefan cukibb de demon nem tom vonzobb!!!#,#
2013. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A személyiség nálam nagyon sokat nyom a latba. Van egy osztálytársam, aki szép, ugyan nem kiemelkedően, de szép. Ehhez hozzájön az, hogy buta, lekezelő, nagyszájú, egoista, elkényeztetett és csak a gazdag pasikra hajt. Ne, én ezek után nem tudnám azt mondani rá, hogy szép.


Ha csak a külsőt nézem, akkor én igenis nézem, hogy mennyire igényes valaki. Rágott körömmel, kezeletlen pattanásokkal ( az más, ha valaki pattanásos, de használ arctisztítót, miegymás ), igazítatlan, kiálló, és kócos szemöldökkel ugyan rámondom, ha tényleg szépek a vonásai, de kevésbé jönne szívből. Nálam az igényesség nem vonzza magához azt, hogy mindig sminkelve legyen, ki legyen lakkozva a körme, frissen jöjjön a fodrásztól, hanem azt, hogy látszódjon az, hogy foglalkozik a testével, és önmagával is. Ez pedig kell egy egészséges önbizalomhoz, ami megint nagyon sokat számít.

2013. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ember legfőbb dísze az arc. Azon belül is az a húsos rész, ami két oldalt van a fején. Engem a nőkön taszít a smink, a hosszú, lakkozott körmök, a mű mellek meg általában minden, ami nem természetes.
febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!