Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha MINDIG...

Mit csináljak, ha MINDIG elrontom a szalagavatós táncaimat?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok. Szombat van a szalagavatóm, holnap pedig a főpróba. Hiába igyekszem, MINDIG ELRONTOM.:( PEdig tudom a táncot!! És ha nem izgulok, akkor jól megy, de ha izgulok...és nem tudom kikapcsolni az agyam. Ma is igyekeztem megnyugodni, de nem ment. Nagyon félek!!!

NAgyon ügyetlen vagyok, mindenki kérdezi, hogy mi van, mert ma is nem tudtam velük haladni az elején, így lemaradtam...Holnap a főpróbán meg már hozzám közelálló személyek is látják...szombat meg....mit csináljak?:( Nem azzal van a baj, hogy nem gyakoroltam be, mert tudom!! Egyszerűen ha élesbe megy mindig elrontom...


2013. dec. 4. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Előtte guríts le pár pohárkával valami feszültségoldót, de ne töményet, nehogy tántorogni kezdj, aztán add át magad a zenének és ne figyelj senkire.
2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tehetem meg. Soha nem ittam még 2 kortynál több alkoholt(az is pezsgő volt), szóval nem tudom milyen hatással lenne rám, lehet kiütném magam azzal ami másnak megse kottyan. De én is gondoltam erre, de így nem merem.:)
2013. dec. 4. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki most! Holnapig elmúlik a hatása, ha valami gáz adódna. Lehet, hogy pár korty is segítene, annyitól még senki nem rúgott be. Na de nem akarlak piálásra kényszeríteni, anélkül át lehet adni magad a zenének.
2013. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kamikaze esetleg?
2016. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!