Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak nekem kiábrándító?...

Ez csak nekem kiábrándító? Másokat nem zavar?

Figyelt kérdés
Mondjuk meglátok néhány szép lányt buszon, utcán stb. Ápoltak, csinosak, jól öltözködnek, aranyosan mosolyognak, meg minden. De amikor elkezdenek beszélgetni, dől belőlük a trágárság, minden mondatban egy b**eg, f**om, g*ci és hasonlók. Miért ilyenek a mai lányok? Miért kell úgy beszélni, mint a büdös alkoholista hajléktalanok? :(
2013. dec. 4. 19:01
 1/7 Noriko. ***** válasza:
74%
Ugyanígy gondolom, de részemről a fiúkra is vonatkozik.
2013. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is egyszerűen undorító... Én is lány vagyok és csak néha napján káromkodok, de akkor is csak azért, mert már tényleg nem bírom a stresszt. Viszont amikor agybafőbe trágárkodnak mellettem az iskolatársaim elborzadok...
2013. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Szia! Megkérdezhetem hány éves vagy?nekem sem tetszik ez a fajta viselkedés, de nálunk az a "jó nő" aki ilyen mocskos szájjal rendelkezik. Elképedtem, amikor hallottam, hogy egy tanárnak készülő csoporttársnőm milyen aktívan használja ezeket a kifejezéseket, és a pasik meg ujjongtak, hogy na ez az igazi nő, aki megmondja a tutit...hát...ennyit az elcseszett társadalomról!
2013. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Én férfi létemre nem káromkodok annyit, mint a környezetemben élő nők. Más az, ha ideges valaki és azért csúsznak ki a száján ezek a szavak, ez persze mindenkivel előfordul, lányokkal is, de egy átlagos beszélgetésben elég gusztustalan ilyet hallani, főleg csinos lányok szájából.
2013. dec. 4. 19:54
 5/7 anonim válasza:
70%
hát igen...a legszebb alma is lehet férges...
2013. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ki nem álhatom azokat akik ilyenek.Legyen lány vagy fiú.Talán azt hiszik h azzal nagy arcok h minden szavuk trágár.

Undorító emberek.

2013. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen "mocskos népségből" vagyok való. Társaságban nem igazán használom ezeket a szavakat, de néha muszáj így levezetni a pillanatnyi feszültséget. Még mindig jobb, mintha a járókelőket péklapáttal csapkodnám.
2013. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!