Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik hogy valaki ne hallja...

Létezik hogy valaki ne hallja amikor hozzá beszélnek?

Figyelt kérdés

A haveromhoz néha beszélek, és néz maga elé, és nem hallja elmondása szerint figyel, de vissza nem tudja mondani mit beszéltem neki. Amikor meg mondom, hogy "xy üzeni hogy..."

arra felkapja a fejét, hogy "mi? mit mondott?"

Tehát ezt meghallja...


Most csak utalni akar ezzel arra, hogy ne is beszéljek hozzá, vagy tényleg van olyan, aki nem hallja, ha beszélnek hozzá?



2013. dec. 7. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez arra utal, hogy hagyd békén! :(
2013. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez mas teszta, de az oviban van egy kissrac, aki sokszor annyira el van magaban, hogy tenyleg nem hallja, ha beszelünk hozza. Ele kell allni, meg kell erinteni, a szemebe kell nezni, hogy tutira fogja az adast...
2013. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hehe ilyen miatt sokszor szoktunk veszekedni. Egyszerűen amiatt, ahogy mondják nekem, sokszor elmeg a fülem mellett. Annyira hozzá vagyok már szokva ahhoz, hogy szinte úgy mondanak nekem dolgokat, mintha maguknak mondják, vagyhalkan, utána meg haragszanak hogy nem tudom mit mondtak
2013. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán annyira elmerül valamiben, vagy a gondolataiban, hogy valóban nem hallja, fiam is ilyen.
2013. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!