Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? A többi lent.

Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Édesapámmal élek már egy ideje. Apám 67 éves én 20. Édesapám szemmel láthatóan hétről hétre egyre töbet iszik. Egyébként édesanyám kb. 6 éve meghalt. A múltkor már apámat nem bírtam idegileg és arcon vágtam a seprűnyéllel. Ezért bevittek 12 órára. Azt mondták, ha még egy ilyen eset lesz akkor több időre is lecsukhatnak. Jönnek megint az ünnepek, és úgy érzem hogy a problémáimmal tök egyedül maradok. Barátaim nincsenek, csak amolyan haverokból pár. A gondjaimat nincs kinek kibeszélni. Már néha úgy érzem lassan idegroncs leszek. Tudtok segítő tanácsot adni?

2013. dec. 12. 16:17
 1/4 csabika1971 ***** válasza:
Költözz el, mielőtt késő nem lesz! Például keres jó messze munkát egy városban, majd menj oda albérletbe "vagy munkásszálóra".
2013. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondd meg apádnak, hogy sajnálod, de nem tudod nézni amit magával művel, és költözz el és kezdj új életet. persze ajánld fel hogy néha beszéltek, de jelenleg károsak vagytok egymásra.

keress munkát, lakj kollégiumba valahol, vagy oldd meg ahogy lehet, de ne maradj otthon.

2014. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

off.


"arcon vágtam a seprűnyéllel. Ezért bevittek 12 órára."


kik, a fasiszták?

bezzeg, ha fordítva történt volna, lehet, hogy ki se mennek...

a mocskos fasiszták...


"Azt mondták, ha még egy ilyen eset lesz akkor több időre is lecsukhatnak."


a mocskos fasiszták...

2014. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ercsi16 válasza:

Szerintem állj a talpadra még ha nehéz is.

Keress munkát minnél hamarabb, kicsit szedd meg magad és keresgél albérletet.Legyél erős, hiába az édesapádról van szó, nem kell végignézned ezt.

2014. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!