Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy meleg/biszex...

Lehet, hogy meleg/biszex vagyok vagy csak beijesztettek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel jól kijövök. Más barátaim azt vették észre, hogy meleg és bejövök neki. Én is észre vettem ilyeneket és megijedtem, hogy lehet én is vonzódóm hozzá. Nemi vonzalmat nem érzek, nincsenek meleges álmaim, mégis amióta ezt mondogatják, azt gondolom én is az vagyok. Lehet, hogy csak beijesztettek és bebeszélem magamnak? 17/f
2013. dec. 18. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Beijesztettek? Semmi ijesztő nincs a szexualitásban, a haverjaidnak úgyis mondhatod :D Majd elfelejtik, te meg ne izgulj, majd rájösz, ha az vagy, és azzal sincs semmi gond.
2013. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen lehet, hogy beképzelem magamnak, hogy meleg vagyok?
2013. dec. 18. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lányok láttán érzel nemi izgalmat és nem a haveroddal, akkor nem vagy meleg.
2013. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként elképzelhető, én is gondolkodtam már el, hogy mi van ha biszex vagyok, de annyiban maradtam magammal, hogy elismerem néhány csaj szépségét, de nem komplikálom túl, amíg nem akarok a ágyukban is lenni :D
2013. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemi izgalmat nem érzek, csak azóta volt olyan, hogy a TV-ben, neten láttam egy férfi arcát és azt gondoltam, hogy jóképű, én is néznék ki így, de semmi mást. Ez miatt is beijedtem.
2013. dec. 18. 16:02
 6/8 anonim válasza:
Ne pánikolj, ennyit ne foglalkozz a témával. Ha erre alapoznánk akkor minden 3. lány biszex, mert néha jobban megnézik a csajokat az utcán mint a pasikat? :D
2013. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe Makepeace válasza:

A csajok az utcán azért nézik meg sokszor a másik csajt, mert rohadt irigyek rá néhány esetben, ami kabaré!

A pasik meg általában utálják a másik pasikat, azért nem nézegetik

2013. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak, bebeszéled magadnak! Nekem is van olyan időszakom hogy néha össze vagyok zavarodva, de egy egészséges férfiember esetében teljesen normális státusz!

20/F(meleg)

2013. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!