Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért flegmáznak azok a...

Miért flegmáznak azok a fiatalok, akik kapucniban mászkálnak, zsebre dugott kézzel? Ezek a "trógerek"!

Figyelt kérdés

Mind az ilyen kapucni a fején éjjel-nappal esőben napsütésben, zsebre dugott kézzel mászkálós fiatal akit láttam, mind bunkó volt. Előre vágott az embereknél a buszon, ha valaki meg lőkte, elkezdett ott pofázni, meg káromkodni.

Osztálytársam is volt ilyen. Mindenkit semmibe vett aki nem "spanja" volt, a tanároknak vissza szólt, flegmázott.


Miért ilyen bunkók ezek az "utcai trógerek"?

A kapucnit meg minek rohasztják a fejükön?



2013. dec. 20. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mert még fiatalok,és éretlenek mindenféle szemszögből,nem alakult ki a személyiségük .. nem értem miért buksz ki egy ilyenen,csak ne végy tudomást róluk,és megspórolsz egy fölös idegességet is..
2013. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hallottál te már kamaszkorról? :)
2013. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, de mondjuk 100 emberből 1 ilyen tróger, és a 99 az rendesen viselkedik másokkal, köztük velem is! Nem löknek félre, nem vágnak be elém a buszon, meg ilyesmi!

Akkor azoknak mi a kamaszkoruk? :P

2013. dec. 20. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kis logika: A kamasz korban az ilyesmi sűrűn előfordul, hogy ki akarnak lógni a sorból, fel akarnak tűnni. Az idősebb korosztályokra ez már nem annyira jellemző. Nem zárja ki azt, hogy vannak nagyon normális fiatalok is.
2013. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit foglalkozol alsóbbrendű emberekkel? a társadalom tele van selejtekkel, ne foglalkozz vele.
2013. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondolod azt hogy mindenki aki kapucnit hord és zsebre teszi a kezét az egy bunkó. A buszon lökdösődéssel már tényleg gondok vannak, de a kapucni és a kéz lehet simán a hideg miatt. Én is szoktam csinálni.
2013. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

leírta, hogy azokról beszél akik dög melegben is kapucniban, zsebre tett kézzel mászkálnak

amúgy szerintem az öltözködésnek van ehhez a legkevesebb köze

én már szinte az összes stílusirányzatból találkoztam bunkó, pofátlan emberekkel, hozzáteszem én is ezt a korosztályt képviselem (19 éves vagyok)

2013. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!