Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kitisztítani a...

Hogyan lehet kitisztítani a billentyűzetet a betűk, gombok között? Valahogy ki lehet őket venni és visszapattintani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 10:49
 1/4 Vortrex ***** válasza:
Én porszívóval szoktam és enyhén nedves ronggyal áttörölgetem utána. Nem érdemes őket kipattintani a helyükről, mert macerás és könnyen eltörnek
2013. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kilehet, de nagyon macerás, hogy nehogy elpattanjon egy darabka, már próbáltam. Én úgy szoktam, hogy leszedem azt a részt, ahol a billentyűk vannak, azt a felső műanyag borítást (a billentyűket nem szedem ki a helyűkről) és vízzel kicsapatom.
2013. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sűrített levegővel szoktam. Írószerboltba lehet kapni.
2013. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában megoldható a takarítás a porszívó+tüdőből kifújom módszerrel.


Amúgy szia asztali billentyűzetet viszonylag egyszerű szétszedni, és 90%-ban könnyen felpattinthatóak a gombok is. Laptophoz hasonló billentyűzetnél azért már kicsit macerásabb a dolog, mert kis műanyag ollós lábaik vannak amit egy élet visszapattintgatni.

2013. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!