Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az anyagi villogás, ha valaki...

Az anyagi villogás, ha valaki mindig mondja, hogy ez ennyibe kerül, de én olcsóbban kaptam/szereztem?

Figyelt kérdés

Szóval ha mindig megjegyzi, hogy "az én telefonom 200 ezer, de én 50 ért szereztem!"

Vagy "apa ismerőse x cégnél dolgozik, és tudtunk tőle szerezni x tíz ezerért a bolti x százezer helyett!"

Vagy "ez a laptop x százezer, de a fateromnak van ismerőse, aki ilyenekkel foglalkozik, és Ő x tízezerért adta!"


Ezt most büszkélkedésnek kell venni?

Van egy ilyen ismerősöm, és elég bosszantó, mikor mindig meséli, hogy ők mennyivel olcsóbban szereznek meg mindent...


Ez most villogás?



2014. jan. 1. 19:45
 1/4 DuplaKV válasza:
93%
Anyagilag nem, de alapjáraton villogás. Valószínűleg menőzni akar azzal, hogy mennyit spórolt.
2014. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem anyagi szempontból, inkább a jólétét és a kapcsolatait villogtatja. Egy idő után ugyanolyan idegesítő tud lenni, mintha mindenről elmondaná, mennyi volt alapjáraton.
2014. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

örül a dolgainak.

mi ebben a villogás?


manapság le kellene tagadni, ha valami jó is éri az embert?

2014. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!