Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért kötődök olyanhoz akit...

Mért kötődök olyanhoz akit nem is ismerek? megőrültem?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy szerintem kötődèsi problémám van,vagyis van valaki akire állandóan gondolok, azt szeretném ha barátom lenne ès beképzelem magamnak hogy itt van. nem lànyról van szó hanem...egy fiatal színészről, és tudom hogy soha az életbe nem találkozhatok vele. ugye nem őrültem meg? mi van velem? volt már valakinek hasonló?

csak komoly válaszokat szeretnék

előre is köszönöm.


2014. jan. 2. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van.Olyasvalakihez kötődöm,akit alig ismerek.
2014. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

tényleg? akkor nem vagyok egyedül!!

te hol láttad őt és mióta tart? nekem kb 2 hete.


jöhetnek még válaszok!

2014. jan. 2. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Láttam már élőben és ő nem színész,hanem egy átlagos hétköznapi ember.Nem tart olyan régóta.Te hány éves vagy és fiú/lány vagy?
2014. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én 16/f

neked legalább hétköznapi és láttad élőbe.

én egy filmben láttam őt ami ráadásul 2004 es, vagyis régi.

tudom hogy sose találkozhatok vele ès a filmben is csak játszott de olyan jó lenne ha valós lenne...

te hány éves vagy?

2014. jan. 2. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Megértem,eléggé rossz tud ez lenni.én 17 vagyok.
2014. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát ja. bár most kicsit csökkent a kötődési szint így hogy beszélek róla, érzem pedig èn nagyon szeretnék kötődni ugy mint nemrèg.

azért kössz a gyors válaszokat

2014. jan. 2. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Igaz nálam nem annyira ismert emberről van szó, illetve hát bizonyos körökben ismert. Én srác vagyok a hölgy pedig a tengerentúlon él. Komolyan fontolgatom, hogy írok neki vagy valami mert ezt már nem lehet bírni. Most komolyan, ilyen helyzetben mit lehet tenni? Legjobb lenne elfelejteni.
2014. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem kötődésnek, hanem inkább tetszésnek vagy rajongásnak mondanám, és tök természetes, főleg ha tini vagy. Mindenkinek vannak vágyai és mindenki elképzel hasonlókat.
2014. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20:50- nek:

nekem is lont a tengeren túl él. mintha te írtál volna helywttem. és nagyon jó hogy nem vagyok egyedül ezzel.

nem tudom baj e de én megingatatlan hittel érzem hogy itt van velem, ahogy beszélek vele...mint a vonzás törvényében. szóval nagyon akarom.


utolsó:

hát sztem több mint tetszés kérdése, volt már más is akit kedveltem de senkinél nem éreztem még ilyen megmagyarázhatatlamt.

2014. jan. 2. 21:47
 10/11 A kérdező kommentje:
valakinek hasonló, hogy betegesen kötődik egy idegenhez?
2014. jan. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!