Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehet rávenni egy...

Mivel lehet rávenni egy embert, hogy őszinte legyen?

Figyelt kérdés
Nem a leitatásra gondolok. Hanem hogy a mindennapokba szokjon le a hazudozásról és őszinte legyen.

2014. jan. 7. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés ez egy olyan korban, amikor a színészkedés és betanult hazugságok dominálnak erősen. Én is gondolkodtam ezen többször, viszont két dologra jöttem rá: az egyik az, hogy ha kitartó vagy valaki mellett hosszabb ideig, akkor az egy kicsit meg fog enyhülni, az időtartam viszont egyéntől függő, a másik dolog pedig innen következik: sok esetben sajnos neked semmi közöd nincs az okhoz, amely a másikban még régen, a múltban kialakította ezt a megjátszást, hazudozó, visszafogott magaviseletet, tehát egyszerűen ő a múltban akkor túl gyenge volt, hogy feldolgozzon pl. egy baráti/szerelmi csalódást és most éppen ezért van befeszülve. Viszont ezen idővel te enyhíteni tudsz.
2014. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
p'nával ha nem jön be még több p'nával
2014. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán te se hazudj neki:D mármint érezze rajtad öszintén, hogy megérted őt, és megbízhat benned. Talán az a legjobb, ha nem csak úgy elvárod tőle, hogy öszinte legyen, hanem ő is úgy érzi, hogy természtes az öszinteség, és mind a ketten úgyan olyan nyitottak vagytok.

Én csak ennyit tudok ajánlani:P amikor nem bízom valakiben, akkor én is napmint nap hazudok neki, egyszerűen nem nyílok meg, bármennyire is elvárná. hiába mondhatja, hogy "bizzak meg benne".

Ilyenkor hiába nevezed őt, hazugnak, máskkal szemben lehet, hogy nagyon öszinte... kérdés, hogy veled miért nem az?

2014. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!