Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs humorérzékem. És nem...

Nincs humorérzékem. És nem tudok megnevettetni lányokat. És ez nem jó, ki akar 1 búval a ba---t fiúval összejönni? Sosincs jó viccem, nem tudok vicces lenni folyton csak komor, monoton, könyökölős lesütött szemű gondolkodó hangulatú vagyok.

Figyelt kérdés

Van olyan gyógyszer amitől vidámabb tudnék lenni?

Vagy mit csináljak--oh--adjam magamat...ha magamat adom az lesz mit amit fent írtam.


mit csináljak, hogy felvidítsak egy szomorkás hangulatú lányt?

Ha nincs humorérzékem?


Xanax nem jó.

Frontin sem.

Rivotril sem.

Dormicum sem.

Elenimum sem.

Ritalin sem.

SEROPRAM sem


Kérdem, akkor én, mi az amitől jobb kedvem lesz és lesz bennem valami élet és, hogy feltudjak vidítani egy lányt?


aki tud segíteni, ne habozzon, most eléggé kellene a segítség nekem!!!


2014. jan. 11. 21:59
 1/8 bumbi02 ***** válasza:

A humor műveltségen, olvasottságon, kreativitáson és gyors reakció készségen alapul szerintem. Ezek többsége fejleszthető - talán a kreativitás a legkevésbé, de az se veszett dolog..


Ezenfelül, felvidítani egy lányt nem csak humorral lehet, hanem odafigyeléssel is. Gondolj bele, ha te szomorú vagy, elesettnek érzed magad, mi az ami fel tud dobni? Ha valaki figyelmes veled, ha valaki meghallgat, ha segít. Emellett már csak egy "extra" az, hogy vicces is legyen a segítség..: )

2014. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... nem egyszerű dolog, de nálam például hangulattól függ, hogy mennyire vagyok vicces mert van olyan hogy mindenről valami olyan jut eszembe ami másokat megnevettet, de van olyan is hogy azt kívánom ne is szóljanak hozzám mert nincs mit mondanom. Abba kellene belegondolnod hogy miért vagy olyan befordult, rossz a hangulatod vagy ez alap? Ha az első akkor annak biztos megvan az oka de ha a második akkor még az is lehet hogy olyan emberek előtt nem tudsz olyan fesztelen lenni, akik nem a legszűkebb baráti körödet alkotják. Erre gyógyszer nincs, én is hasonlóan vagyok vele. De semmi okod az aggodalomra mert a lányoknál nemcsak a humor a fontos, bár a vidámság azért nem árt. Szerintem gondold át van-e valami különös oka
2014. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

áá...nem vagyok é humoros, akárhogy is próbálkozok, nem megy.


van 1 utolsó ötletem.


majd írok, hogy összejött-e.

elég durva, nyers és fura, de áldozat nélkül nincs győzelem.

2014. jan. 11. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:

-Van amit nem kell erőltetni..

http://www.youtube.com/watch?v=OZrTXzq2ENA

2014. jan. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nem vagy "Humorherold", a csávók viccei néha már nagyon fárasztóak tudnak lenni, főleg, ha egy viccet ötszázszor elmondanak. Amúgy felvidítani tényleg nem csak humorral lehet az embert, hanem ha beszélgetsz vele, meghallgatod, együttérzel vele, stb... néha ez többet ér ezer poénnál is. Lehet, hogy én vagyok túl fapofa, hogy így gondolom, na m1. Ja, és ne szedjél gyógyszereket, mert semmi értelmük. Lehet, h nincs humorérzéked, bár a humor is elég relatív fogalom, de attól még biztosan rendes vagy, sok sikert :)
2014. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem meg az nem baj, hogy nincs csajod. :-) Ha mással nem is, ha elmondod minden nap a világnak a nyomorod, azzal már felvidítod őket, mert legalább érzik, hogy nem olyan szerencsétlen szánalmas alakok, mint te. :-) Én most pl jobban érzem magam ettől. :-) Köszi. :-*
2014. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szívesen, igazán nincs mit.
2014. jan. 23. 10:45
 8/8 anonim válasza:
Támogatom a #6 os hozzászólót, igy mi is látjuk hogy nem csak mi vagyunk hasonlo cipőbe xD
2018. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!