Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem miért kell bunkón...

Nem értem miért kell bunkón válaszolni egy-egy kérdésre. Ez az oldal azért van hogy ha valaki valamit nem tud akkor segítséget kér másoktól! Valaki megtudná mondani miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert nagyon sok emberben túlteng a rosszindulat! Sajnos...
2014. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos borzasztóan irigyek az emberek. Nézz meg egy olyan kérdést, amire elvileg nem lehet rossz választ adni. Pl. hová mentek nyaralni? Aki leírja, hogy Horvátországba, a Balatonra vagy mindegy, hová, azt lepontozzák. Aki azt írja, hogy évek óta nem jár nyaralni, mert munkanélküli és nincs rá pénze, azt felpontozzák vagy egyáltalán nem minősítik a válaszát. Pedig ugye mindenki korrektül a kérdésre válaszolt. Mi ez, ha nem irigység?

Másik fele a sok gyerek, kamasz, akik suli után ide jár szórakozni, arcoskodni, név nélkül ugye könnyű játszani a kemény felnőttet, és beszólnak baromságokat, aztán jót röhögnek.

2014. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen... Én is egy 16 éves srác vagyok és ha valamit nem tudok megkérdezem.. De nem értem az ilyeneket! ez a magyar társadalom...
2014. jan. 13. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha vki vmi arcpirítóan rosszindulatú, beképzelt kérdést ír ki, akkor hajlamos vagyok az ő szintjén válaszolni. De ezt tényleg csak az kapja tőlem, aki szerintem megérdemli (pl. nyafogó liba, aki szakított a pasijával, aztán kutyázza a pasit, amiért az albérletből elvitte azokat a cuccokat, amiket ő - mármint a pasi vett - mert ha az albérletbe vette, akkor hagyja meg neki...).

De irigykedésből sosem voltam bunkó. Irigykedni szoktam, de tudom, ez az élet rendje, meg hogy a másik is ugyanúgy megérdemelheti a jólétet.

2014. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az olyan kérdéseknek, amikre a google is elsőre kidobja a választ, semmi keresnivalója az oldalon. Ezekre én is oda szoktam szólni, hogy akár magától is megkereshette volna az illető.
2014. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem és igazad van! :) ha bunkó akkor én is az vagyok de ha valaki jó indulatú kérdést tesz fel és bunkó válasz jön akkor azt az embert ott verném agyon!! arcoskodnak név nélkül..
2014. jan. 13. 13:10
 7/8 A kérdező kommentje:
De az miért baj ha ide irja és egy embertöl várja a választ és nem egy géptől?? És ha le irod neki pár mondatba az neked max 2 perc neki meg egy apró öröm hogy valaki segitetneki…
2014. jan. 13. 13:15
 8/8 anonim válasza:
Mert sokan hulye kerdeseket tesznek fel, es masoknak az agyara mennek ezzel.... Csak bennuk van az a kesztetes hogy csakazertis irjanak vmi bunkosagot
2014. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!