Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előny ha magas vagyok? És ha...

Előny ha magas vagyok? És ha igen, miben? 15/F

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az élet elég sok területein, akár fel kell nyúlni valahova stb. A lányok is a magas férfit részesítik előnyben.

21/F

2014. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányok szeretik a magas pasikat!
2014. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok lány szereti, ha magas egy fiú. Egyrészt aranyosan mutatnak együtt (gondolj bele: hogy néz ki, amikor a lány egy fejjel magasabb a fiúnál) És (szerintem) nagyon jó érzés, ha pipiskedni kell, hogy megcsókoljunk/öleljünk egy fiút. Olyankor picinek és cukinak érzem magam:3

Na meg persze nem kell a lánynak azon aggodalmaskodnia, hogy mskkora sarkú cipőt vegyen fel (nehogy magasab legyen nálad).

De nem csak a külső a lényeg. Ha téged azért zavar a magasságod, mert félsz, hogy nem tetszel majd a lányoknak, akkor aggodalomra semmi ok. Az igazi, érett fejjel gondolkodó nő nem fog elítélni azért, mert túl magas vagy, de közben aranyszívű:)

Szóval vannak előnyei ha magas vagy:)

2014. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenhová ment a zöld kéz!
2014. jan. 14. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el a magasságnak csak előnyei vannak, én ezt elhiszem, mert elég alacsony vagyok a magam 170cm-el. A nők semmibe se néznek, előléptetéseknél is plusz pont ha nem 170cm-es törpe vagy. Gyakorlatilag kisebb az esélyed arra, hogy beléd kössenek. 170cm-val a nők 95%-nál esélytelen vagy, és itt nem a 170-175cm-ket értem, hanem pl 160cm-ket, mert ugye a magassarkú mindenek előtt áll. Örülj, hogy nem lettél mélynövésű, nagyon rossz érzés, hogy látod az utcán szinte mindenki magasabb nálad. Bulikról meg ne beszéljünk. 25/
2014. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!