Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van kedvenc gyerekkori játékot...

Van kedvenc gyerekkori játékotok? És ha igen, mi és miért?

Figyelt kérdés
Nekem egy kékszínű plüsskutya, még anyukámé volt gyerekkorában, szóval potom 30 éves az eb, de valamiért a kedvencem még most is, ha baj van, mindig azt ölelgetem.. a miértjét nem tudom..talán mert anyáé volt. Pedig már 22 éves vagyok :)
2014. jan. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy régi gyapjúzokniból és botból készült zokniló. Imádtam vele kóricálni.
2014. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LEGO, azt mai napig előveszem, bár nem vagyok idős. Azért szerettem, mert bármit tudtam építeni, mert szerencsére sok volt, és kreatívságból is elég jól el vagyok eresztve :D. Még voltak a kis műanyag katonák, azokkal több napos háborúk is zajlottak, barátokkal volt az igazi.
2014. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy plüssmackó volt a kedvencem, aminek, ha megnyomtad a kezét, zenélt. Egész kisgyermekkorom óta megvolt..


Egyébként gyorsan meguntam a játékokat, igy egyikhez sem kötődtem annyira. Talán a kedvenceim közé tartozik még apum macija is, amit tőle "örököltem", és egy rogyból készitett bohóc. Később inkább már barbiztam...

2014. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hugóhami :) és a kislànyom meg is örökölte tõlem...25 éves màr ez a jàték:)
2014. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 32 éves barna szőrmókkutya: szinte mindig mindenhol ott volt velem (kórházak), szülőpótlóként :(.
2014. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!