Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te befeküdnél utcai cipővel...

Te befeküdnél utcai cipővel az ágyba?

Figyelt kérdés
Csak a filmekben van ilyen? Vagy van ember, aki ilyet tesz?

2014. jan. 17. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem, viszont a amerikai filmekben valóban sok az ilyen jelenet, pl.: Jóbarátok sorozat.
2014. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem az az egyetlen dolog ami mindenképp lekerül, ki tudja mibe lépek odakint, csak nem kellene ágyba vinni :D
2014. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Régen divat volt, ma már inkább igénytelenség. Hisz azzal a cipővel úgy belefeküdni az ágyba, amivel végig jártad a szétköpdösött galambsz*ros utcát, nem vall másra.

Az más ha valaki egy butikban dolgozik és tőle pár méterre parkol az autó amibe át ül és csak otthon száll ki, vagy mondjuk saját portájáról úgy megy be a nappaliba ledőlni a cipőben, az még belefér.

2014. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Filmekben, sorozatokban illúzióromboló lehet zokniban vagy mezítláb császkálni a lakásban, szerintem ezért van.
2014. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es: pedig az olyan fincsi és puha, főleg ha egy nagy mamuszt is felkapsz magadra :P
2014. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem feküdnék be, még utcai ruhával sem, nemhogy cipővel.


Mellesleg - a filmekkel ellentétben - a házban sem járkálok utcai cipőben, hanem leveszem, amint hazaérek, és papucsban vagyok.

2014. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Én ahogy hazaérek, leveszem a cipőmet, még az előszobát sem járkálom össze vele. Szerintem is igénytelen, aki ilyet csinál.
2014. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még a lakásban sem járkálok utcai cipőben, nemhogy az ágyba.
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt utcai ruhában még le se ülök otthon, inkább leveszem a gatyát :) (lehet hogy ez valami mánia nálam, de idegesítő a tudat hogy tudom hogy a bkv tiszta járművein hova ülök le, utána meg azt viszem fel az ágyra)
2014. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én még az utcai ruhában sem vagyok hajlandó befeküdni az ágyba.
2014. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!