Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt mondják: annyi idős...

Ha azt mondják: annyi idős vagy amemnyinek érzed magad, akkor ez visszafelé is igaz?

Figyelt kérdés

mert ezt a "bölcsességet" mindig olyan értelemben mondják hogy egy ember aki évei száma szerint öreg, az attól még érezheti magát fiatalnak.

de mi van ha én, a tizenéves ember érzem magam vénembernek?

akkor az is vagyok?

nem testileg érzem magam vénnek, hanme lelkileg.

nem érdekel semmi úgy gondolom, amit érdemes volt látni az életből azt már láttam (azt a semmit...), nincs már hegycsúcs amit meg kéne másznom, mert amit meg akartam mászni azt már megmásztam, a többit meg lesz**om.

(hasonlat volt a gyengébbek kedvéért)


2014. jan. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De ezen változtathatsz, csak rajtad múlik.
2014. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alaque ***** válasza:
Pedig egy hegyet mondjuk megmászhatnál. Bármelyik esős vasárnap délutánt feldobja.
2014. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

magamat tudom idézni



nincs már hegycsúcs amit meg kéne másznom, mert amit meg akartam mászni azt már megmásztam, a többit meg lesz**om.

(hasonlat volt a gyengébbek kedvéért)

2014. jan. 22. 08:45
 4/4 Alaque ***** válasza:
Én pedig szó szerint értettem. Jó, az esős vasárnap irónia volt. Napsütésben sokkal jobb.
2014. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!