Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a mai nők...

Mit gondoltok a mai nők viselkedési szokásairól?

Figyelt kérdés

A mai nők 80%-a mind modell kinézetű, divat őrült (F&F. West and City center, Roland divatház), okostelefonról nem is beszélve, amit ugye extra dolgokra használnak.


Sajnos ezekre a műsorokra hallgatnak, mint a Való Világ 6, Éjjel-Nappal Budapest, követik őket, mert vagányok. Ezek a műsorok pedig a divatot reklámozzák, mert történetük az nincs.


A maradék 20% nő, az, akik nem járnak kihívó ruhákban, nem mutatják ki a mellüket, sem a feneküket, nem villogtatják az okostelefonjaikat, önfénykép, pufiszáj, stb... És sajnos a 80%-ban már a 40-50 évesek is beletartoznak.


Divat átalakulás, vele együtt női átalakulás.



2014. jan. 23. 02:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Na, megint ez a szellemi fogyatékos, aki a mai nőket szidja és még mindig West and City Centernek hívja a WestEnd City Centert.


Az okostelefonokkal meg nem értem, hogy mi a bajod. Én pl. nem tájékozódok jól, nem tudom megsaccolni, hogy X távot hány perc alatt lehet megtenni, sokat is utazom, szóval nekem az okostelefonok GPS funkciója életmentő.

2014. jan. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az okostelefonokkal meg nem értem, hogy mi a bajod.


Az, hogy a nők kb 80%-a arra használja, hogy fényképezi magát a tükörben vele, villog vele, és menőzik, nemcsak a fiatalok, mondom, a 40 és 50 évesek is!


Nesze!!!!

2014. jan. 23. 03:52
 3/19 A kérdező kommentje:
Magyarán úgy néznek ki vele, amit művelnek, mint a Q-ák!
2014. jan. 23. 03:53
 4/19 A kérdező kommentje:

Vagyis ők kívülről "romlott erkölcsűeknek" látszanak. Hiába belül jó, akkor mutassa kívül is, azt hogy olyan, mint belül, vagyis a belső tulajdonsága.


Ne játsszák azt, hogy ők de trendi divat őrültek, meg menő okostelefon tulajdonosok.

2014. jan. 23. 04:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval minden egyes éjjel felteszel ezzel kapcsolatban egy kérdést, ami nem is kérdés, hanem gyakorlatilag egy hiszti.


Ha ennyire ostobának tartod őket, akkor nem mindegy? Én legalábbis úgy működök, hogy ha valakit butának tartok, akkor nem randiznék vele, szóval mindegy is, hogy hogyan csinák hülyét magából.


Másrészt lehet, hogy kicsit könnyebben találnál magadnak nőt, ha nem kezdenél el műsorozni már az alapján, hogy jár-e plázákba (ahol egyébként a ruhabolton kívül van más is, pl. könyvesbolt) vagy hogy van-e okostelefonja (ami manapság rengeteg embernek van, kezdve az egyáltalán nem ribis, komoly munkával rendelkező nővéremtől egészen a totál elvont művészlélek ismerősömig).

2014. jan. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle nő van, mint ahogy sokféle ember is.

Nem jó helyen keresgélsz, és nem olyat, amilyet kellene.

Így csak magadat idegesíted, meg másokat.

2014. jan. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy teljesen százas, kedves kérdező :)
2014. jan. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

"West and City center"


És még te szidsz másokat? LOL

2014. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Szörnyű.Lassan már lasszóval kell fogni egy normális nőt a pasiknak. Tudod, hogy fognak ezek kinézni 50-60 éves korukra? Egyiknek sincs annyi esze, hogy végig gondolja mit művel-vonatkozik ez a tetkós nőkre is.

Hogy néz ki egy nő 60 évesen tetkóval?pl. Hányinger.

2014. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Azt h nem véletlenül van az, hogy a pasik max 3* felhúzzák őket aztán a gumival együtt kuka!

A 99%-nak annyi agya van, mint egy aranyhalnak.

2014. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!