Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy embert kellene mondani,...

Ha egy embert kellene mondani, ki az akiben a legjobban megbízol (vagy csak benne)? Testvér/barát/barátnő/szülő.

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy hihetetlenül nagy csalódás óta kizárólag magamban bízok.

Lehet, hogy túl magasra raktam a mércét, hiszen önmagammal szemben az igazmondás elvárás, és az őszinteség is. Minden téren. Mástól is ezt várom, viszont mindenkit rajtakaptam már a környezetemben kisebb hazugságokon. Értelmetlen, piti dolgokban.

Azonban nem tudom, hogy ha valaki jelentéktelen dologban füllent, még ha másnak és nem nekem, akkor velem szemben nagy dolgokban akár, miért lenne őszinte.

2014. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, én is rajtakaptam már mindenkit áruláson, visszaélésen, úgyhogy amíg nem találok mást, addig a legjobb nekem csak önmagamban bízni.
2014. jan. 23. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
csak magamban
2014. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apámban. Írhatnám még a bátyám, férjem, de csak egyet kértél, Ő az, aki bár elég szenilis újabban, de a legőszintébb volt mindig is velem.
2014. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

senkiben! az összes ember kétszinü bárkid is az illetö úgyis egyszer hátbatámad...

elég magamban bizni...

2014. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én még magamban sem bízok.

Történt pár napja valakivel egy dolog és most már egy emberben sem bízok.


ha választani kellene, hogy kire bízzam az életemet egy emberre vagy egy kutyára....én a kutyát választanám.

habár nem szeretem az állatokat, de jobban megbízok egy kutyában, mint egy emberben.

2014. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkiben sem bizok már, mert csalódtam mindenkiben, és tartom a számat és igy csak magamban bizok.
2014. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

zsolt.118-


8.

Jobb az Úrban bízni, mint emberekben reménykedni.

2014. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!