Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerősöm szerint a kubikusok,...

Ismerősöm szerint a kubikusok, takarítók meg ehhez hasonlók csak aljamunkások akik nem tesznek semmi szociálisat. Sztem nincs igaza. Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöd dolgozott már valaha életében?

Mert könnyű úgy másokat leszólni, hogy neki büdös a munka és eltartják.

A kérdésre válaszolva: nagyon nincs igaza.

2014. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tök relatív, van rokonunk, aki takarító, így lefoglalja magát, plusz pénze is van, pedig enélkül is meg tudnának élni a férje fizetéséből. De legalább nem otthon unatkozik 0-24-ben, plusz már a régi rendszer sem éri meg hogy megtermelem a kertben és eladom piacon.
2014. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kubikus nem segít házat építeni, akkor miben akar lakni az a félhülye haverod? Ha nincsenek takarítók, akkor megeszi őt a mocsok. Minden kétkezi munkás hasznos valahol.

A haverod egy sggfej.

2014. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, Ha nem lennének az "aljamunkások" ahogy fogalmaztál akkor nagy szarban lenne a társadalmunk (esetenként szó szerint). Minden elvégztt munka hozzájárul a társadalom működéséhez valamilyen szinten.

2, Ilyet csak az mond aki soha életében nem dolgozott meg igazán semmiért és nem is voltak megélhetési problémái.

3, Aki ilyet mond az annyira érzékeny szociálisan mint egy darab laminált epehólyag. Ő biztosan sok "szociálisat" tesz.

4, Illetve azt is el tudom képzelni, hogy van vagy 8 éves...

2014. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó mondjuk azért túlfényezni sem kell minden kétkezi munkást, mert jelentős részüknek anno a tanulás volt "büdös" és sokan vannak akik olyan szintű munkát végeznek, amit egy majom is megcsinálna, de azt sem jól.


Én mondjuk dolgoztam együtt gyári melósokkal is, ott is helyenként változó, voltak akiket hajtottak, és muszáj jól csinálni a dolgukat, de volt ahol tipikus "ejj ráérünk" hozzáállás ment, mindenki lődörgött össze vissza, és első dolog amit megtanítottak hogy mindig kenjem másra a felelősséget, amit majd az illető továbbad megint másra. De az legalább becsülendő, hogy helyén is kezelték a munkájukat, és nem úgy beszéltek róla, mintha ők lennének a világ mozgatórugói.

2014. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés végét nem értem:

Az aljamunkás nem tesz semmi szociálisat..

Milyen "szociálisat" tesz az, aki nem aljamunkás. Mi lehet az?

2014. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!