Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékeny vagyok! Mit csinálja...

Nikci999 kérdése:

Féltékeny vagyok! Mit csináljak? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

van egy fiú haverom akit már 5 éve ismerek

nagyon jó barátok lettünk, és mellesleg a szomszédom is.

De most el kezdet járni egy lánnyal és valamiért azt érzem hogy féltékeny vagyok....

És sajnos elégé össze kavarodtak bennem az érzések...

Lehet hogy többet érzek iránta...sőt... Igen többet érzek!

Nagyon zavar,amikor azt mondja hogy "nem érek rá,, mert tudom hogy a barátnőjével van... Vellem meg egyre kevesebbet foglalkozik....

Jó tudom hogy ő csaja én meg csak egy barátja vagyok, de akkor is neki ennyit számít az 5 év?..

Kérlek segítsetek... !!



2014. jan. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
a párkapcsolat fontosabb a barátságnál.
2014. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már elkéstél.
2014. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a barátzóna fogalmával. Ez pedig majd el fog múlni, ha te is összejössz valakivel, és/vagy nősz még 1-2 évet.
2014. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sándorjános ***** válasza:
Gondolj bele, hogy hány srác gyötrődött már a te baráti zónádban, amíg te titkon ez ez egy után koslattál öt éven át. Ha megszámoltad őket, akkor válassz ki egyet, aki a közeledben is van és tádám! Kis nyomulás és már neked is van valakid.
2014. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Beszélj meg vele egy találkozót és mond el neki az érzéseidet. Ha titkolod és magadba fojtod semmi nem lesz megoldva. És ha tényleg a barátod akkor ez a vallomás után is fontos maradsz neki még úgy is hogy ha ő nem érez irántad többet. Így nem veszíthetsz semmit :) próbáld meg :)
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én szerintem ne mondd el neki, hogy szereted. nem szabad szerelmet vallani. pofára eshetsz, sőt, pofára is fogsz, mivel ő jár valakivel. célozgatni szabad, hogy tetszik, pl mondod, hogy milyen jól nézel ki ma, jó a hajad, szerencsés a barátnőd hogy ilyen helyes és jófej pasija van, stb...:)


igen, a barátság kicsit elhanyagolódik, ha az ember szerelmes. sztem ez normális. de rád is kéne szánnia egy kis időt, legalább este 1-2 órára, ha úgyis egy helyen laktok. mondd hogy talizzatok miután ő hazaért a randijáról, csak van ideje.:)


ha nagyon nem akar látni, akkor ez sajnos veszett ügy :/


hajrá! :)

2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönnöm:))
2014. jan. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!