Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az mennyire fair,...

Szerintetek az mennyire fair, hogyha valaki azt mondja neked, hogy mennyire jól NÉZTÉL KI azon a képen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
fair. őszinte.
2014. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen fair. Amikor fotózkodunk, a jó oldalunkat próbáljuk mutatni. Ha ünnepélyes pillanatot örökítünk meg, annál inkább. Estélyi, smink, ékszerek, öltöny stb. Másrészt, a nagyon jól elkapott spontán fotók varázsa is megvan. Egy õszinte mosoly, fülig érõ száj...sugárzása van. MÁS, mint ahogy hétköznap látnak minket. Olyankor elsiklunk apró részletek fölött, amiket éppen egy jól sikerült fotó örökít meg.
2014. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de ez kb azt jelenti, hogy most milyen szarul nézel ki Bmeg

miért nem azt mondja, hogy de jó ez a kép..

2014. jan. 25. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

"de ez kb azt jelenti, hogy most milyen szarul nézel ki"


Ha neked ez jön le, akkor VELED van baj.

2014. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem azt sugallod a kérdéseddel, hogy arra utalnak, hogy most már nem nézel ki jól...

Hát van ilyen...


Inkább őszintén mondják meg az emberek a véleményüket és így lehetőséget adnak a változtatásra, mint hogy elhallgassák az őszinte véleményüket, kvázi becsapjanak és hagyják, hogy továbbra is "hülyén nézzünk ki"!

2014. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Most mit izélsz? Most ronda vagy, de ezek szerint régen szép voltál. Mit kell ezen kiakadni. Biztos meghíztál mint egy koca.
2014. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Velem van a baj egyébként, ezt én is tudom..

Mindenesetre én nem mondanék ilyet. De mára jobban nézek ki, mint bármikor életemben..:D

2014. jan. 25. 12:44
 8/8 A kérdező kommentje:
szóval csak segített, de tényleg, jól írta az egyik válaszoló
2014. jan. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!