Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerüen utálom magam! Az életemet is utálom! Ronda vagyok és béna. Istenem miért vagyok ilyen szerencsétlen? Az anyám idegbeteg, az apám munkamániás mégis rossz az anyagi helyzetünk

Egy csöves házban élünk 5-en. Néha úgy érzem a híd alatt is jobb lakni mint itt. Az osztálytársaim kiközösítenek. Mindig abba leszek szerelmes aki rám sem néz. Rólam pletykálnak az islolában. Magámyos vagyol de a családomat nem érdekli. Szörnyü sors jutott nekem.. Bocsánat de ki kellett írnom magamból...



2014. jan. 26. 19:15
 1/7 Kini :)) ***** válasza:
Szia! Szerintem próbálj beszélni a szüleiddel, és mondd meg nekik, hogy bánt, ahogy viselkednek, és egy picit több figyelmet igényelnél. :) Sajnos az osztálytársakra én sem tudok mit mondani, mert ugyanebben a cipőben járok... 15/L
2014. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod de szerinted nem próbáltam?
2014. jan. 26. 20:46
 3/7 anonim válasza:

mindenképpen állj a talpadra!

menj másik iskolába minél hamarabb mert még nyomorultabb lesz az életed.

Új iskola tiszta lap jobban beilleszkedsz majd nem vagy se ronda sem béna keress valami hobbit amiben jó leszel:)

2014. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
tapasztalatból írtam TÖRJ KI a családból
2014. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne utáld. :) Tűzz ki magad elé egy célt hogy neked ne keljen így élni felnőtt korodban, ami megment a további boldogtalanságtól. Ahhoz hogy változtass sok mindenen ez csak a te kezedben van , mármint a magad jövője. Ha jó dolgokat sugárzol a világ felé azokat is fogod visszakapni. De ha rosszat sugárzol akkor azt fogod visszakapni. Lásd meg az élet apró örömeit és felejtsd el a rosszakat. Erre tudom hogy azt mondanád hogy az nem olyan könnyű. De igen! A te döntésed hogy jobb életet szeretnél vagy maradsz a mostaniban. Lehet hogy nem lesz olyan egyszerű de semmi sem lehetetlen. Láttam már sok olyan embert aki kiskorában rosszabb helyzetben volt most pedig egy sikeres felnőtt lett belőle. Ha neki ment neked is menni fog! Én tudom! :)
2014. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne érdekeljen mások véleményem! Menj olyan helyre ahol még nem ismernek és próbálj pozitív maradni! amint lehetőséged lesz rá lépj le otthonról! Hallgas zenét az sok mindenen tud segíteni nekem bevált! és mindenképpen beszéld ki magadból ezeket ha akarsz írhatsz is:)
2014. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kizárólag csak szomorú zenét hallgatok, régebben hallgattam vidámat, gyorsat, de már nem..
2014. febr. 1. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!